Новини України: Північна Корея, за словами Південної, робить ядерний прогрес

Новини України: Північна Корея, за словами Південної, робить ядерний прогрес
79431 ПЕРЕГЛЯДІВ

У своєму документі, міністерство заявило, що достатньо часу пройшло з тих пір, коли відбулося перше ядерне випробування Північної Кореї для того, аби вони досягли значного прогресу у розвитку технології.

У своєму документі, міністерство заявило, що достатньо часу пройшло з тих пір, коли відбулося перше ядерне випробування Північної Кореї для того, аби вони досягли значного прогресу у розвитку технології.
Проте представник міністерства, повідомив Yonhap News Agency, що не було жодних відомостей для підтвердження подібних оцінок.
«Можливості Північної Кореї у мініатюризації ядерної зброї, схоже, досягли значного рівня», йдеться в документі.
Мініатюризації ядерного пристрою дозволить йому бути встановленим на вістрі ракет дальнього радіусу дії, які могли б, в теорії, досягти Південної Кореї або навіть США.
Неназваний чиновник міністерства оборони сказав Yonhap: «Ми не маємо ніякої інформації, щодо завершення Північною Кореєю процесу мініатюризації».
Але чиновник сказав, що розвиток подібних технологій займає від двох до семи років, а наразі вже минуло вісім років з тих пір, як КНДР провели своє перше ядерне випробування.
Пхеньян всього провів три ядерних випробування, останнє х яких в лютому 2013 року.
Експерти та аналітики по різному ставляться щодо можливого прогресу балістичної ракетної програма Північної Кореї.
У документі також сказано, що «передбачається, що ракети Півночі мають можливість загрожувати території США, оскільки п’ять разів випробовували ракети дальнього радіусу дії».
Проте, чиновник заявив, що наразі немає жодних ознак, що Пхеньян вводить подібні ракети в експлуатацію.
Нагадаємо, що обидві Кореї формально перебувають все ще в стані війни після конфлікту у 50-х роках ХХ століття.
Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив у новорічному зверненні, що він відкритий для переговорів на «високому рівні» з Південною Кореєю, але тільки за певних умов.
Він сказав, що Південна Корея повинна припинити свої спільні військові навчання з США і припинити «наклеп» на Північ, який піддається критиці з боку міжнародного співтовариства з питань дотримання прав людини.
Нещодавно США звинуватили Північну Корею у зломі Sony через випуск комедії про журналістів, які прагнули вбити лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео