Новини України: Завершилась чотиристороння зустріч на рівні Міністерств закордонних справ.

Новини України: Завершилась чотиристороння зустріч на рівні Міністерств закордонних справ.
158788 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що чотиристороння зустріч на рівні міністерств завершилась. У зустрічі взяли участь представники України, Німеччини, Франції і Росії.

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що чотиристороння зустріч на рівні міністерств завершилась. У зустрічі взяли участь представники України, Німеччини, Франції і Росії. Основним питанням, яке розглядалось було вирішення ситуації на Донбасі. Як повідомив політичний директор МЗС України Олексій Макеєв усі сторони переговорів будуть пішли працювати на над текстами угод, які були створені на зустрічі. «Зустріч завершилась, але робота і далі триватиме. Представники усіх сторін продовжать працювати над текстами угод, які були напрацьовані.»,- повідомив він.
За його словами дана зустріч мала технічний характер і основною її метою було підготувати ґрунт для подальших зустрічей на рівні міністрів і президентів. За словами Макеєва сторони досягли принципових домовленостей щодо багатьох питань. Окрім цього було домовлено провести тристоронню зустріч контактної групи. Дана зустріч повинна відбутись в Києві і на ній візьмуть участь представники ОБСЄ, України і Росії, а також представники деяких районів Донецької і Луганської областей. Під час їхньої зустрічі мають бути досягнуті домовленості щодо повного припинення вогню, відведення важкого озброєння, а також надання гуманітарної допомоги жителям постраждалих районів. Також було обговорено можливість проведення 9 січня зустрічі міністрів закордонних справ даних країн, де остаточно обговорять можливість проведення тристоронньої зустрічі.

Мої відео