Новини України: У Європі сумніваються у можливості проведення зустрічі щодо України в Казахстані

Новини України: У Європі сумніваються у можливості проведення зустрічі щодо України в Казахстані
26619 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівники Німеччини і Франції висловили сумніви щодо можливості проведення переговорів, де планувалось розглянути шляхи вирішення конфлікту в Україні і які були заплановані на наступний тиждень у Казахстані.

Керівники Німеччини і Франції висловили сумніви щодо можливості проведення переговорів, де планувалось розглянути шляхи вирішення конфлікту в Україні і які були заплановані на наступний тиждень у Казахстані. Про це повідомив представник канцлера Німеччини Штеффан Зайберт. За його словами така зустріч зараз не має жодного сенсу, оскільки представники сепаратистів і Російської Федерації не виконують умови Мінського договору, а саме не припиняють обстріли і не відводять важкого озброєння для створення буферної зони.
Як він повідом такі зустрічі матимуть сенс лише тоді, коли домовленості будуть виконуватись усіма сторонами конфлікту, а не лише Україну. «Зараз не має сенсу зустрічатись, оскільки попередні домовленості досягнуті у Мінську не виконуються.», - заявив він. Нагадаємо, що раніше про таку свою позицію заявляв президент Франції Франсуа Олланд. Нагадаємо, що раніше планувалось, що президенти України Франції, Німеччини і Росії 15 січня зустрінуться у Казахстані і обговорять можливі сценарії завершення збройного протистояння, яке триває на сході України.

Мої відео