Новини України: У Франції стався напад на офіс журналу

Новини України: У Франції стався напад на офіс журналу
238072 ПЕРЕГЛЯДІВ

У французькій столиці, місті Парижі було здійснено збройний напад на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo. Даний журнал в 2012 році прославився тим, що розмістив зображення карикатурного змісту, які стосувалися ісламського пророка Магомета.

У французькій столиці, місті Парижі було здійснено збройний напад на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo. Даний журнал в 2012 році прославився тим, що розмістив зображення карикатурного змісту, які стосувалися ісламського пророка Магомета. В останньому повідомленні журналу у мережі Twitter містилося зображення Абу Бакра аль-Багдаді, який є очільником терористичного угрупування «Ісламська держава».
BBC пише, що напад здійснювало як мінімум двоє осіб, які мали у своєму озброєнні автомати Калашникова
За інформацією журналіста Europe1 News, які він повідомив виданню The Telegraph «було чутно, як декілька чоловіків, вдягнених у чорні капюшони викрикували, що це помста Пророка». Також дане видання уточнює, що окрім автоматів нападники мали у своєму озброєнні ручні гранатомети.
За повідомленнями різних ЗМІ серед жертв нападу є вбиті. Наразі повідомляється про 12 осіб, які загинули в результаті нападу, і також про 4 або 5 осіб які отримали серйозні поранення.
Український президент Петро Порошенко приєднався до світової спільноти у своєму засудженні даного нападу на редакцію столичної газети Charlie Hebdo та виразив свої співчуття народу Франції. У своєму повідомленні у мережі Twitter він підкреслив, що «в Україні завжди була, є і буде нульова толерантність до тероризму»

Мої відео