Новини України: Німеччина готується до можливого виходу Греції з єврозони

Новини України: Німеччина готується до можливого виходу Греції з єврозони
211718 ПЕРЕГЛЯДІВ

На думку канцлера Німеччини Ангели Меркель і міністра фінансів Вольфганг Шойбле Греція може вийти із єврозони. Як вони повідомили зараз урядом Німеччини готується план дій, якщо на позачергових виборах до парламенту Греції переможе опозиція

На думку канцлера Німеччини Ангели Меркель і міністра фінансів Вольфганг Шойбле Греція може вийти із єврозони. Як вони повідомили зараз урядом Німеччини готується план дій, якщо на позачергових виборах до парламенту Греції переможе опозиція. Нагадаємо, що вибори в Греції заплановані на кінець січня і за прогнозами перемогу там можуть здобути партія, які належать до «євро скептиків». Раніше лідер грецької опозиційної партії Коаліція радикальних лівих сил Алексіс Ципрас заявляв, що у разі перемоги на виборах країна залишиться у «єврозоні», але якщо Європейський Союз скасує політику жорсткої економії.
Уряд Німеччини побоюється що Греція вийде із «єврозони» і це у свою чергу може призвести до колапсу банківської системи Греції. На думку німецьких урядовців, якщо Греція наважиться на вихід із «єврозони», то її мешканці масову почнуть знімати кошти із своїх рахунків і Європейський Союз буде змушений надавати Греції величезні кошти щоб задовольнити увесь попит людей. Натомість у Європейській комісії заявили, що за законами Європейського Союзу жодна країна не може вийти з «єврозони» за власним бажанням. «Нагадаємо, що відповідно зо законів ЄС членство у «єврозоні» не можливо скасувати.» - повідомили у Єврокомісії.

Мої відео