Новини України: Махінда Раджапакса, який довгий час був лідером Шрі-Ланки зазнав поразки на президе

Новини України: Махінда Раджапакса, який довгий час був лідером Шрі-Ланки зазнав поразки на президе
211647 ПЕРЕГЛЯДІВ

Махінда Раджапакса, який довгий час був лідером Шрі-Ланки зазнав поразки на президентських виборах.
Офіційні результати показали, що Маітхріпала Сірізена, колишній союзник чинного президента, отримав 51,3% голосів.

Махінда Раджапакса, який довгий час був лідером Шрі-Ланки зазнав поразки на президентських виборах.
Офіційні результати показали, що Маітхріпала Сірізена, колишній союзник чинного президента, отримав 51,3% голосів.
Пан Раджапакса, який очолював країн з 2005 року, заявив через Twitter, що він сподівається на мирний перехід влади. Його прихильники ставлять йому в заслугу припинення громадянської війни та підйом економіки, але критики кажуть, що він ставав все більш авторитарним і корумпованим.
Пан Сірізена отримав обіцяну підтримку від тамільських і мусульманських лідерів. Але результат показує, що він також взяв значну частину голосів від сингалів, більшість з яких раніше підтримували пана Раджапакса. Також він подякував пана Раджапакса за те, що вибори пройшли чесно.
Чинний президент балотувався на третій термін на посаді президента після того як він змінив конституцію, аби скасувати обмеження у два терміни. Але перш, ніж були оголошені результати, співробітник прес-служби пана Раджапакси повідомив, що президент «визнає поразку та буде забезпечувати плавний перехід влади поважаючи побажання народу». І пан Раджапакса, і пан Сірізена є сингалами, які є найбільшою етнічною група в Шрі-Ланці.
Вони були союзниками до листопада, коли пан Сірізена, міністр охорони здоров’я в уряді пана Раджапакси, висунув свою кандидатуру.
Явка в багатьох областях була вище за 70%, приблизно як і у попередніх виборах. Також не було зареєстровано серйозних інцидентів, які порушили б процес голосування. У Джаффні і Трінкомалі, двох основних тамільських містах, явка була вищою, ніж у попередніх національних виборів. Вибори у Шрі-Ланці, як правило, бувають затьмарені десятками смертей, але в цьому році лише один чоловік загинув у інциденті, пов’язаному з виборами.
Пан Раджапакса останній раз обирався в 2010 році, коли він переміг свого колишнього начальника армії Сарата Фонсеку, який пізніше був ув’язнений за звинувачення у причетності до військових злочинах. Критики вже колишнього президента кажуть, що стиль його правління все більше схилявся до авторитарності, і він не зміг розібратися зі спадщиною громадянської війни в Шрі-Ланці, яка залишила області тамілів бідними та озлобленими.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео