Новини України: Екс-прем’єр-міністр Таїланду Йінглак Шинаватра виступила на засіданні в Бангкоку, що

Новини України: Екс-прем’єр-міністр Таїланду Йінглак Шинаватра виступила на засіданні в Бангкоку, що
132404 ПЕРЕГЛЯДІВ

Звинувачення центру стосуються суперечливої програми субсидування, яка за словами критиків обійдеться у мільярди доларів. Якщо її визнають винною, вона може бути відсторонена від політичної діяльності на п’ять років.

Звинувачення центру стосуються суперечливої програми субсидування, яка за словами критиків обійдеться у мільярди доларів. Якщо її визнають винною, вона може бути відсторонена від політичної діяльності на п’ять років.
Пані Йінглак була відсторонена від посади за зловживання владою в травні коли армія захопили контроль кажучи, що це необхідно, щоб відновити порядок після кількох місяців заворушень. Її прихильники стверджують, що судовий позов є прийомом, щоб видалити її з політики взагалі.
Під час рідкісного для неї публічного виступу пані Йінглак повідомила національній законодавчій асамблеї, що судовий розгляд є марним, оскільки вона вже не має ніякої політичної позиції. «Я була відсторонений від своєї посади прем’єр-міністра. У мене вже немає посади, з якої мене можна усунути», сказала вона. «Я залишила уряд чесно і у відповідності з усіма законами», додала пані Йінглак.
Справа стосується схем, за допомогою яких уряд пані Йінглак купував рис у тайських фермерів – одну з основ її електорату – за набагато більш високою ціною, ніж на світовому ринку. Це призвело до накопичення величезних запасів рису і погано відобразилося на таїландському експорті рису. Критики кажуть, що схема була занадто дорогою і вразливою для корупції.
Пані Йінглак завжди стверджувала, що вона не була залучена до щоденного управління схемою рисового субсидування, і, що вона не відповідальна за порушення.
Національні законодавчі збори, які було підібрані воєначальниками, заявили, що рішення про імпічмент може бути винесено до кінця січня.
Наразі існують побоювання, що перше реально спірне питання для військового керівництва країни може знову розпалити вуличні протести, які неодноразово паралізували столицю в останні роки. Але лише жменька прихильників пані Йінглак перебували біля будівлі парламенту в п’ятницю.
Пані Йінглак є сестрою іншого поваленого прем’єр-міністра Таксина Шинаватри, який був відсторонений від посади у 2006 році. Обоє залишаються надзвичайно популярними серед сільської бідноти в Таїланді, але ненависні для городян та середнього класу еліти, які звинувачують їх у корупції та зловживанні владою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео