Новини України: Талібам були запропоновані посади в новому афганському уряді, але схоже, що вони від

Новини України: Талібам були запропоновані посади в новому афганському уряді, але схоже, що вони від
53032 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пропозиція надійшла від нового президента Ашрафа Гані, який прагне покінчити із заколотом, який загрожує відновленню країни.
Більш ніж за три місяці після вступу на посаду, президент Гані зобов’язаний оголосити контури свого кабінету.

Пропозиція надійшла від нового президента Ашрафа Гані, який прагне покінчити із заколотом, який загрожує відновленню країни.
Більш ніж за три місяці після вступу на посаду, президент Гані зобов’язаний оголосити контури свого кабінету. Процес був відкладений через розбіжності з партнером президента Гані, Абдула Абдулою.
Прес-секретар президента спростував, що робочі місця були офіційно запропоновані. Але за інформацією від джерела, близького до президента Гані, уряд має бути сформований «не тільки з двох команд, але й з усіх сторін в Афганістані».
Трьома особами, яких пан Гані сподівався залучити до свого уряду були мулла Заїф, колишній посол талібів у Пакистані, який відкрито жив в Кабулі протягом декількох років, Вакіл Муттавакіл, колишній міністр закордонних справ талібів, і Гайрат Бахір, близький родич Гульбуддіна Хекматіара, чиї війська перебувають в союзі з талібами.
Посадами, призначеними для них були міністерства сільських справ, митна служба та кабінет відповідальний за Хадж, релігійне паломництво в Мекку.
Там були також переговори щодо призначення представників Талібану губернаторами трьох південних провінцій – Німруз, Кандагар і Гільменд. Це було б найбільш контрверсійною частиною угоди для міжнародного співтовариства, оскільки більшість жертв військ НАТО загинули, аби не допустити талібв до півдня країни.
Але пропозиція була відкинута. Головною проблемою, як повідомляє джерело, близьке до керівництва талібів є домовленості нового уряду, які залишають певні іноземні війська на території країни. Також таліби хочуть внести зміни до конституції та отримати імунітет від судового переслідування, перш ніж вони вступатимуть у переговори про вступ в уряд.
Подібні повідомлення про пропозиції показують, що Ашраф Гані є відмінним від свого попередника Хаміда Карзая, та готовий робити сміливі і спірні жести для забезпечення змін у країні. Його прихильники кажуть, що він забезпечив покращення співпраці з Пакистаном, щоб розправитися з талібами в своїх кордонах. Також пан Гані закликав Китай та Саудівську Аравію використовувати свій вплив на Пакистан, щоб поліпшити відносини.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео