Новини України: Талібам були запропоновані посади в новому афганському уряді, але схоже, що вони від

Новини України: Талібам були запропоновані посади в новому афганському уряді, але схоже, що вони від
53044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пропозиція надійшла від нового президента Ашрафа Гані, який прагне покінчити із заколотом, який загрожує відновленню країни.
Більш ніж за три місяці після вступу на посаду, президент Гані зобов’язаний оголосити контури свого кабінету.

Пропозиція надійшла від нового президента Ашрафа Гані, який прагне покінчити із заколотом, який загрожує відновленню країни.
Більш ніж за три місяці після вступу на посаду, президент Гані зобов’язаний оголосити контури свого кабінету. Процес був відкладений через розбіжності з партнером президента Гані, Абдула Абдулою.
Прес-секретар президента спростував, що робочі місця були офіційно запропоновані. Але за інформацією від джерела, близького до президента Гані, уряд має бути сформований «не тільки з двох команд, але й з усіх сторін в Афганістані».
Трьома особами, яких пан Гані сподівався залучити до свого уряду були мулла Заїф, колишній посол талібів у Пакистані, який відкрито жив в Кабулі протягом декількох років, Вакіл Муттавакіл, колишній міністр закордонних справ талібів, і Гайрат Бахір, близький родич Гульбуддіна Хекматіара, чиї війська перебувають в союзі з талібами.
Посадами, призначеними для них були міністерства сільських справ, митна служба та кабінет відповідальний за Хадж, релігійне паломництво в Мекку.
Там були також переговори щодо призначення представників Талібану губернаторами трьох південних провінцій – Німруз, Кандагар і Гільменд. Це було б найбільш контрверсійною частиною угоди для міжнародного співтовариства, оскільки більшість жертв військ НАТО загинули, аби не допустити талібв до півдня країни.
Але пропозиція була відкинута. Головною проблемою, як повідомляє джерело, близьке до керівництва талібів є домовленості нового уряду, які залишають певні іноземні війська на території країни. Також таліби хочуть внести зміни до конституції та отримати імунітет від судового переслідування, перш ніж вони вступатимуть у переговори про вступ в уряд.
Подібні повідомлення про пропозиції показують, що Ашраф Гані є відмінним від свого попередника Хаміда Карзая, та готовий робити сміливі і спірні жести для забезпечення змін у країні. Його прихильники кажуть, що він забезпечив покращення співпраці з Пакистаном, щоб розправитися з талібами в своїх кордонах. Також пан Гані закликав Китай та Саудівську Аравію використовувати свій вплив на Пакистан, щоб поліпшити відносини.

Мої відео