Новини України: Президент Південної Кореї Парк Гін Хе заявила, що вона готова провести переговори з

Новини України: Президент Південної Кореї Парк Гін Хе заявила, що вона готова провести переговори з
132352 ПЕРЕГЛЯДІВ

У ході національної телевізійної прес-конференції вона заявила, що « готова зустрітися будь з ким, якщо це необхідно, для того, аби відкрити шлях до мирного об’єднання».
Пан Кім готовий до переговорів,у разі виконання умов, які він оголосив у своєму новорічному посланні.

У ході національної телевізійної прес-конференції вона заявила, що « готова зустрітися будь з ким, якщо це необхідно, для того, аби відкрити шлях до мирного об’єднання».
Пан Кім готовий до переговорів,у разі виконання умов, які він оголосив у своєму новорічному посланні.
Після Корейської війни, яка розділила півострів, лідери обох країн зустрічалися лише двічі в 2000 і 2007 роках. Експерти відзначають, що останнім часом обидві Кореї використовують менш войовничу риторику по відношенню один до одного. Ситуацію ще далека від мирної, але м’якша риторика може призвести до зниження напруженості .
Пан Кім сказав 1 січня, що «в залежності від настрою і обставин», «немає підстав» не провести саміт на високому рівні щодо возз’єднання двох Корей.
У понеділок, пані Парк надала власне новорічне повідомлення про те, що вона не буде встановлювати умови переговорів, але додала, що Північна Корея повинна прийняти «щирі» кроки на шляху до денуклеаризації.
Було запропоновано встановити мораторій на випробування ядерної зброї, якщо Південна Корея зупинить спільні військові навчання із американськими силами. Ця пропозиція була відхилена, і два союзника планують провести спільні військово-морські вправи на цьому тижні, повідомляє південнокорейське агентство Yonhap.
Пані Парк також закликала Північну Корею «без коливань виступити за діалог» щодо возз’єднання сімей, розлучених після закінчення Корейської війни 1950-53 років. Останні офіційні переговори на високому рівні відбулися в лютому 2014 та призвели до рідкісних зустрічей для корейських сімей, розлучених протягом 60 років. Але подальші переговори, заплановані в жовтні були відмінені після інциденту із анти-Північними листівками.
Пані Парк також говорила про використання спірного закону, за яким депортували американську кореянку у суботу. У Південній Кореї діє Закон про національну безпеку, за яким кожен, хто публічно схвалює режим Північної Кореї може бути ув’язнений на строк до семи років. Він був використаний для депортації Шин Юн-Мі, яка позитивно говорила про життя в КНДР у своїх промовах та онлайн-повідомленнях. Пані Шин заперечує, що хвалила північ.
Критики кажуть, що даний закон пригнічує свободу слова. Але пані Парк захистила його використання, кажучи, що це необхідно, для «забезпечення безпеки в країні, оскільки ми, як і раніше, в протистоянні із Північчю».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео