Новини України: На Гаїті президент і опозиція намагаються досягти угоди

Новини України: На Гаїті президент і опозиція намагаються досягти угоди
132380 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Гаїті тривають протести, в той час як президент Мішель Мартеллі в останній момент шукає компромісу з опозицією, аби вирішити протистояння перед виборами.

В Гаїті тривають протести, в той час як президент Мішель Мартеллі в останній момент шукає компромісу з опозицією, аби вирішити протистояння перед виборами.
Понеділок, 12 січня є крайнім терміном, який відведений на переговори між політиками для врегулювання кризи. У разі провалу переговорів, парламент країни буде розпущений, а президент керуватиме державою за допомогою указів, що не влаштовує опозицію.
Кризові переговори проходять після кількох місяців бурхливих демонстрацій, в ході яких протестувальники, закликали пана Мартеллі піти у відставку. Опозиція звинувачує Мішеля Мартеллі в корупції, авторитаризмі та перевищенні повноважень. Також опоненти діючого президента звинувачують його у спеціальному затягуванні та відкладенні парламентських виборів, які повинні були відбутися в 2011 році.
Криза приходить на тлі підготовки Гаїті до п’ятої річниці пам’яті руйнівного землетрусу, який знищив більшу частину інфраструктури країни та через який наразі сотні тисяч людей живуть у тимчасових таборах. Тому наразі Гаїті повільно відновлюються, і близько 80 тисяч чоловік як і раніше живуть в убогих наметових таборах і лише 67% мають доступ до туалетів.
Два тижні тому пан Мартеллі оголосив, що він досяг угоди із Конгресом щодо вирішення цієї кризи. Відповідно до угоди, депутати Гаїті залишаться на своїх місцях до 24 квітня, а сенатори до 9 вересня. Сенату належить ще проголосувати за дану пропозицією.
Прем’єр-міністр Лоран Ламот подав у відставку 14 грудня і був замінений на Еванс Пола, колишнього радіожурналіста. Але цього кроку не було достатньо для припинення вуличних протестних акцій, які продовжувалися із все тими ж закликами до пана Мартеллі, аби він пішов у відставку.
Проміжні вибори до Сенату повинні були бути проведені в травні 2012 року, в той час як місцеві вибори в країни на три роки відстають від належного графіка. Вони були відкладені знову 26 жовтня – у день, коли вони повинні були бути проведені – через глухий кут у перемовинах щодо виборчого законодавства між урядом та групою опозиційних сенаторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео