Новини України: Ізраїль закликав французьких євреїв репатріюватися

Новини України: Ізраїль закликав французьких євреїв репатріюватися
211679 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ізраїльський прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху після серії терактів у Франції звернувся до єврейської громади країни, нагадавши їм про те, що вони мають можливість вирушити на свою історичну батьківщину та пообіцяв при цьому пакет додаткових стимулів по урядовій лінії.

Ізраїльський прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху після серії терактів у Франції звернувся до єврейської громади країни, нагадавши їм про те, що вони мають можливість вирушити на свою історичну батьківщину та пообіцяв при цьому пакет додаткових стимулів по урядовій лінії.
«Держава Ізраїль – це не просто місце, до якого ви звертаєтеся під час молитви. Держава Ізраїль – це ваш дім ... Усі євреї, які хочуть іммігрувати до Ізраїлю, зустрінуть тут привітний прийом. Ми допоможемо вам адаптуватися до нашої країні, яка також є і вашою країною», – заявив пан Нетаньяху в своєму зверненні до євреїв Франції та інших країн Європи.
Також він пообіцяв, що найближчими днями буде зібрана профільна міжвідомча комісія, яка буде займатися розробкою та втіленням у життя тих заходів, які повинні сприяти та полегшувати імміграцію із Франції та інших країн Європи, в яких, за словами пана Нетаньяху, існує «жахливий антисемітизм».
Єврейська імміграція у минулому році досягла найвищих показників за останні 10 років –26,5 тисяч чоловік переїхали до Ізраїлю на постійне проживання. Вперше за увесь час історії лідером за кількістю осіб які покинули свою країну стала Франція, з якої емігрували приблизно 7 тисяч євреїв, що є удвічі більшим за показники 2013 року. На другому місці за даним показником опинилася Україна. За рік еміграція євреїв у нашій країні стала більшою на 190 відстоків і становить 5840 осіб, за попередніми даними, наданими міністерством імміграції Ізраїлю та Єврейським агентством Сохнут.
Також пан Нетаньяху в неділю взяв участь у паризькому багатотисячному марші в пам’ять жертв терору, незважаючи на те, що президент Франції пан Олланд просив його утриматися від подібних дій, в міркуваннях безпеки та аби не зміщувати акценти з теми солідарності світових лідерів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео