Новини України: Хакери-ісламісти зламали Twitter і YouTube Центрального командування США

Новини України: Хакери-ісламісти зламали Twitter і YouTube Центрального командування США
79509 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аккаунти військового командування США у мережах Twitter та YouTube рахунки були призупинені протягом декількох годин після злому, який, як вважається, був вчинений прихильниками «Ісламської держави».

Аккаунти військового командування США у мережах Twitter та YouTube рахунки були призупинені протягом декількох годин після злому, який, як вважається, був вчинений прихильниками «Ісламської держави».
У одному з повідомлень у Twitter Центрального командування(Центрком) йдеться: «Американські солдати, ми йдемо, стежте за вашою спиною». Воно було підписано, як повідомлення від ISIS, що є однією з назв «Ісламської держави». Деякі внутрішні військові документи також з’явилася у стрічці Центркомівського Twitter’а.
Сам Ценртком заявив, що це був акт «кібер-вандалізму», а не серйозне порушення даних. У заяві, йдеться, що не було ніякого оперативного впливу і жодна секретна інформація не була розміщена.
«Ми розглядаємо дану подію чисто як випадок кібер-вандалізму», сказав він. Пізніше в понеділок, Twitter Центркому знову став відкритим для перегляду, хоча і не активним.
Так вийшло, що даний напад хакерів стався у той час, коли президент США Барак Обама виступав з промовою щодо кібер-безпеки. Розмірковуючи про великі порушення, такі як нещодавній злам Sony Pictures, пан Обама у своєму виступі нагадав США про «величезних вразливості для нас як нації, так і для нашої економіки».
Його представник Джош Ернест заявив, що США наразі розглядає злам Центрального командування. Він сказав, що вони розслідують ступінь інциденту, і що є істотна відмінність між великим витоком даних і зламом облікового запису Twitter.
Анонімне джерело з Пентагону повідомило Reuters, що даний злом є ганебним для них, але, схоже, немає загрози безпеці. І професор Алан Вудвард з Університету Суррея, сказав, що він не вважає, що напад був серйозним порушенням безпеки, а скоріше простою помилкою. «Аккаунти у Twitter’і , як правило, перебувають під наглядом певної однієї людини в організації – тому дізнатися пароль не є важкою справою».
Наступні повідомлення в Twitter-аккаунті Центркому були наступними: «Мережі Пентагону зламані! Китайський сценарій» і «Пентагонські мережі зламані. Корейський сценарій»
Серед опублікованих документів, були список імен та телефонних номерів американьских військових, а також слайди PowerPoint і карти. Також був зламаний YouTube-аккаунт Центркому.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео