Новини України: Куба звільнює усіх 53 ув’язнених згідно угоди із США

Новини України: Куба звільнює усіх 53 ув’язнених згідно угоди із США
53039 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американські чиновники повідомляють, що Куба завершила звільнення 53-х політичних в’язнів, що було узгоджено минулого місяця у рамках історичної угоди між двома країнами.

Американські чиновники повідомляють, що Куба завершила звільнення 53-х політичних в’язнів, що було узгоджено минулого місяця у рамках історичної угоди між двома країнами.
США заявили, що перевірили звільнення цих 53-х, що вони розглядають «дуже позитивний розвиток». Тим не менш, США заявили, що їхнє звільнення «не вирішило великих проблем в галузі прав людини на острові».
Минулого місяця дві країни заявили, що вони прагнуть відновити дипломатичні відносини, перервані з 1961 року. Відлига була оголошена в одночасних телевізійних виступів президента США Барака Обами та його кубинського колеги Рауля Кастро.
Крім усього, угода включає в себе звільнення американського підрядника Алана Гросса з кубинської в’язниці, та звільнення трьох кубинських таємних агентів із в’язниці у США.
«Ми вітаємо цей дуже позитивний розвиток, і ми раді, що кубинський уряд дотримався даного зобов’язання», сказала заступник прес-секретаря Державного департаменту Марі Харф.
США поки не розголошує особистості 53 кубинських в’язнів, звільнених протягом останніх днів.
Кубинські дисиденти оскаржують заяву Держдепартаменту. Голова групи «Жінок у білому», яка регулярно організовує протести в Гавані, сказала, що вона вважає, що ще 12 в’язнів залишаються у в’язниці.
«Ми дійсно не знаємо, хто ці 53 звільнені особи», сказала Берта Солер французькому виданню AFP, додавши, що за її інформацією лише 41 в’язень був звільнений. «Де решта 12?», сказала вона.
Інша група, Кубинської комісії з прав людини заявила, що їм не відомо про жодні звільнення з четверга. Також вони додали, що 17 ув’язнених із даного списку були звільнені до укладення історичної угоди між Вашингтоном і Гаваною минулого місяця.
За словами американських чиновників, адміністрація Обами буде продовжувати домагатися звільнення інших кубинських політв’язнів, які досі залишаються у в’язниці.
«Даний перелік (53) не слід розглядати як кінець нашої дискусії про права людини з урядом Куби», сказала прес-секретар Держдепартаменту Дженніфер Псакі.
У вівторок, американські чиновники дали імена цих 53-х конгресменам, сказавши, що вони очікували, що вони зроблять їх надбанням громадськості.
Дана тема, як очікується, буде піднятою на переговорах на вищому рівні між США і Кубою 21 і 22 січня, коли помічник держсекретаря США Роберта Якобсон очолить делегацію до кубинської столиці Гавані.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео