Новини України: Російський бізнес опинився на межі масового банкрутства

Новини України: Російський бізнес опинився на межі масового банкрутства
105934 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тиск на Володимира Путіна з боку країн Заходу посилюється. «Росія може постраждати від хвилі банкрутств», - повідомив офіційний фінансовий експерт.

Тиск на Володимира Путіна з боку країн Заходу посилюється. «Росія може постраждати від хвилі банкрутств», - повідомив офіційний фінансовий експерт. Анатолій Аксаков, президент регіональної банківської асоціації та заступник голови російських фінансових ринків парламентського комітету, сказав, що фірми зараз відчувають серйозну недостачу готівки.
Відповідно до російських державних ЗМІ, Аксаков написав у листі до центрального банку: «Банкіри вважають, що утримання ситуації в країні в такому стані викличе хвилю банкрутств не тільки серед кредитних установ, але й серед ряду інших підприємств та компаній».
Аксаков вважає, що причиною цьому є те, що через теперішню фінансову кризу в країні, банки відмовляються знижувати відсоткові ставки. Міжнародне незалежне рейтингове агентство Fitch знизило кредитний рейтинг Росії минулого тижня, зважаючи на погіршення її економічного стану. Вплив західних санкцій викликав кризу в обізі готівки, закривши багато компаній, які фінансуються з фондів міжнародних ринків.
Обвал рубля, який частково викликаний падінням цін на нафту, призвів до унеможливлення врегулювання рівня інфляції. Цей ціновий тиск примусив центральний банк підняти відсоткові ставки.
Уряд намагався зміцнити банківський сектор за допомогою серії рекламних плакатів та брошур, щоб підтримати кредиторів, витративши на це мільярди. Проте центральні кредитні установи це не врятувало.

Мої відео