Новини України: Франциск закликає Шрі-Ланку «шукати істину»

Новини України: Франциск закликає Шрі-Ланку «шукати істину»
26591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Папа Франциск закликав до «пошуків істини» в Шрі-Ланці, під час свого візиту до країни, яка, як і раніше, бореться зі спадщиною тривалої громадянської війни.

Папа Франциск закликав до «пошуків істини» в Шрі-Ланці, під час свого візиту до країни, яка, як і раніше, бореться зі спадщиною тривалої громадянської війни.
Натовп та церемоніальні танцюристи вітали Папу, коли він прибув до Коломбо. Це перший папський візит після закінчення жорстокої 26-річної громадянська війна в Шрі-Ланці, яка закінчилася в 2009 році, коли армія розбила тамільських сепаратистів. Організація Об’єднаних Націй заявила, що обидві сторони чинили звірства проти мирного населення.
Новий президент країни пообіцяв припинити репресії проти релігійних меншин.
Папа сказав, що мир може бути знайдено шляхом «вирощування тих чеснот, які сприяють примирення, солідарності та миру».
«Відновлення Шрі-Ланки є більшим, ніж просто поліпшення інфраструктури», сказав Папа, «але і, що ще більш важливо, сприяння людській гідності, повага до прав людини та повноцінна участь кожного члена суспільства». Він також сказав, що «прагнення до істини» є важливим, «не заради відкриття старих ран, але, скоріше, як необхідний засіб просування правосуддя, зцілення та єдності».
У середу він справить месу в Коломбо, яка, за очікуваннями, приверне близько одного мільйона чоловік. На службі він канонізує першого святого Шрі-Ланки, місіонера XVII століття Йосип Ваза.
Франциск відправився до Азії на шестиденний тур. Він продовжить свою подорож до Філіппін.
Трохи більше 7 відсотків населення Шрі-Ланки є християнами, в основному католики, - але вони включають в себе як сингалів, так і тамілів. Близько 70 відсотків громадян Шрі-Ланки є буддистами, 13 індуїстами та 10 мусульманами.
Під час останнього папського візиту 20 років тому, Папа Римський Іоанн Павло II бойкотував буддійських лідерів. Але під час цього візиту, Папа, як очікується, проведе багатоконфесійну молитовну зустріч, в якій повинні взяти участь представники помірних течій буддизму.
Франциск хоче заохотити місцеву церкву до пошуку партнерів у світі, аби всі релігії могли об’єднатися проти будь-якого подальшого насильства або залякування з боку релігійних екстремістів.
Поїздка Папи, яка проходить через п’ять місяців після турне по Південній Кореї, в даний час розглядається як спроба здобути нових послідовників в Азії та зміцнити підтримку для мільйонів католиків регіону.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео