Новини України: Німецькі лідери відвідують мітинг мусульманської громади

Новини України: Німецькі лідери відвідують мітинг мусульманської громади
158806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Йоахім Ґаук взяли участь в берлінському мітингу, організованому мусульманськими групами з метою заохочення терпимості і свободи віросповідання в країні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Йоахім Ґаук взяли участь в берлінському мітингу, організованому мусульманськими групами з метою заохочення терпимості і свободи віросповідання в країні.
Організатори кажуть, що захід, спрямований засудити напади у Парижі та проявити солідарність з жертвами. Вони також реагують на останні «антиісламські» мітинги в, проведені організацією Pegida по Німеччині, чия остання акція в Дрездені зібрала рекордний для себе натовп у 25 тисяч чоловік.
Великі демонстрації проти Pegida пройшли і в інших містах Німеччини в понеділок.
Президент Ґаук виступив біля Бранденбурзьких воріт, сказавши: «Ми всі Німеччина». Він додав: «Німеччина через імміграцію стала більш різноманітною – релігійно, культурно і ментально. Ця різноманітність зробила нашу країну успішною, цікавою і привабливою».
Айман Мазьек, голова німецької ради мусульман, розповів присутнім: «Ми стоїмо разом заради Німеччини, яка відкрита для світу, з великим серцем, яка шанує свободу думок, преси та релігії."
Захід було показано в прямому ефірі на німецькому телебаченні в спеціальному трансляції під назвою «Німеччина є Чарлі».
Високопоставлені фігури, які представляють увесь політичний спектр, взяли участь разом із християнськими лідерами та представниками Центральної єврейської ради Німеччині.
Дану подію організували центральна рада мусульман у Німеччині та турецька громада в Берліні, сказавши: «Ми мусульмани кажемо: Давайте стояти один за одного. Тероризм – це не наше ім’я».
Не будучи одним із доповідачів, канцлер подякувала чотиримільйонну мусульманську громаду Німеччини, яка швидко і чітко засудила насильство в Парижі. Вона сказала в понеділок, що іслам є частиною Німеччини, і що немає жодного місця для ненависті, расизму та екстремізму в країні. Панв Меркель виступить у німецькому парламенті на спеціальному засіданні, щоб вшанувати пам’ять жертв терактів у Франції.
Демонстранти в Дрездені в понеділок несли плакати, які висловлюють солідарність із французькими карикатуристами, убитими ісламістами в Парижі.
Політичні лідери Німеччини звинуватили рух Pegida, у спробах заробити популярність на тлі атак у Франції і побоюються, що це буде поширюватися і в інших містах. Лейпциг побачив перший для себе Pegida-демонстрацію в понеділок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео