Новини України: Президент Італії Наполітано оголосив про вихід на пенсію

Новини України: Президент Італії Наполітано оголосив про вихід на пенсію
105917 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як заявляють офіційні джерела Ітлаії, президент країни Джорджо Наполітано оголосив про свій вихід на пенсію у листі про відставку.

Як заявляють офіційні джерела Ітлаії, президент країни Джорджо Наполітано оголосив про свій вихід на пенсію у листі про відставку.
Його відставка в середу залишає прем’єр-міністр Маттео Ренці зі складним завданням у пошука його наступника.
Деякі експерти передбачають, що пан Ренці може використати вибори, якщо не зможе знайти необхідну підтримку для заміни 89-річного пана Наполітано.
Роль президента в Італії в основному несе церемоніальний характер, хоча він має право обирати прем’єр-міністра та розпускати парламент. Це право була розглядалося в якості ключового в останні роки.
Пан Наполітано отримав високу оцінку від деяких сил за використання свого права при звільненні прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі на піку італійської боргової кризи в 2011 році.
Пан Наполітано заявив минулого місяця, що через поганий стан власного здоров’я, він залишить свою посаду до закінчення терміну його повноважень у 2020 році.
У 2013 році він неохоче погодився на другий термін, щоб відіграти допоміжну роль у вирішенні парламентських виборів, які зайшли в глухий кут.
Пан Renzi відзначив діяльність президента в Європейському парламенті у Страсбурзі, описуючи його як державного службовця із великим досвідом, який присвятив своє життя Італії та Європі. Він сказав, що потрібно «простояти декілька годин аби навести повний перелік досягнень пана президента».
Пан Наполітано був вперше обраний до парламенту в 1953 році і став президентом в 2006 році.Він був добре відомим членом партія Демократичних лівих, наступниці Комуністичної партії Італії.Його прихильники бачили в ньому бастіон стабільності в умовах політичної невизначеності в Італії, але його критики розглядають його як представника потьмянілого політичного класу, який часто перевищував свої повноваження.
Нижня палата парламенту назве дату виборів його наступника 1009-ма парламентарями та регіональними представниками. Процес має розпочатися протягом 15 днів. Для успішного голосування кандидату необхідна більшість у дві третини голосів протягом перших трьох раундів. Якщо в ході трьох раундів ніхто не буде обраний, у четвертому буде необхідна лише проста більшість.
Кореспонденти повідомляють, що процес голосування може бути дуже непередбачуваним, оскільки законодавці використовують таємне голосування для врегулювання політичного невдоволення.
Пан Ренці раніше заявив, що він був упевнений, що президент може бути обраний у четвертому раунді.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео