Новини України: Аль-Каїда офіційно взяла на себе відповідальність за французький теракт

Новини України: Аль-Каїда офіційно взяла на себе відповідальність за французький теракт
211706 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аль-Каїда – терористична організація Аравійського півострова визнала свою відповідальність за терористичний акт, який пройшов у Франції 7 січня в ході якого загинуло 12 осіб - співробітників сатиричної газети «Charlie Hebdo».

Аль-Каїда – терористична організація Аравійського півострова визнала свою відповідальність за терористичний акт, який пройшов у Франції 7 січня в ході якого загинуло 12 осіб - співробітників сатиричної газети «Charlie Hebdo». Аль-Каїда заявила, що цей напад готувався вже протягом декількох років. У відео, яке оприлюднила терористична організація, вказано, що атаку спланував Анквар аль-Авлакі – радикальний ісламський проповідник, який вважався ідеологічним лідером Аль-Каїди Аравійського півострова до своєї смерті 2011 року.
Група, однак, не взяла на себе відповідальності за облогу продуктового магазину в Парижі, але схвалила цей акт.
Прес-секретар Ради національної безпеки США Аластер Баскі заявив, що розвідувальні служби працюють якомога швидше та продуктивніше, щоб визначити достовірність відеоролика.
Сатиричне видання Charlie Hebdo продовжує свою діяльність. Новий випуск із зображенням пророка Мухаммеда на обкладинці був повністю розкуплений обсягом 3 мільйони примірників на знак непокори проти терористів. Журнал обіцяв випустити додаткові примірники цього номеру.
Президент Франції Франсуа Олланд планував провести військові скорочення в країні. Але після терактів президент закликав відійти від цього плану. Тим часом, 54 кримінальні справи було порушено проти тих осіб, які були звинувачені у вираженні підтримки тероризму після терактів, за даними Міністерства юстиції. Деякі люди наразі перебувають у в’язниці в очікуванні суду, а інші вже засуджені.
Лідер терористичного угрупування Аль-Ансі заявив, що атака на редакцію є помстою за зображення Магомета на сторінках Charlie Hebdo. Він додав, що таким чином Франція розділяє всі злочини США. Але Франція й сама підтримує знищення мусульман в Центральній Африці з метою расових «чисток». Також Аль-Ансі назвав цей акт благословенням від Аллаха.

Мої відео