Новини України: Аль-Каїда офіційно взяла на себе відповідальність за французький теракт

Новини України: Аль-Каїда офіційно взяла на себе відповідальність за французький теракт
211683 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аль-Каїда – терористична організація Аравійського півострова визнала свою відповідальність за терористичний акт, який пройшов у Франції 7 січня в ході якого загинуло 12 осіб - співробітників сатиричної газети «Charlie Hebdo».

Аль-Каїда – терористична організація Аравійського півострова визнала свою відповідальність за терористичний акт, який пройшов у Франції 7 січня в ході якого загинуло 12 осіб - співробітників сатиричної газети «Charlie Hebdo». Аль-Каїда заявила, що цей напад готувався вже протягом декількох років. У відео, яке оприлюднила терористична організація, вказано, що атаку спланував Анквар аль-Авлакі – радикальний ісламський проповідник, який вважався ідеологічним лідером Аль-Каїди Аравійського півострова до своєї смерті 2011 року.
Група, однак, не взяла на себе відповідальності за облогу продуктового магазину в Парижі, але схвалила цей акт.
Прес-секретар Ради національної безпеки США Аластер Баскі заявив, що розвідувальні служби працюють якомога швидше та продуктивніше, щоб визначити достовірність відеоролика.
Сатиричне видання Charlie Hebdo продовжує свою діяльність. Новий випуск із зображенням пророка Мухаммеда на обкладинці був повністю розкуплений обсягом 3 мільйони примірників на знак непокори проти терористів. Журнал обіцяв випустити додаткові примірники цього номеру.
Президент Франції Франсуа Олланд планував провести військові скорочення в країні. Але після терактів президент закликав відійти від цього плану. Тим часом, 54 кримінальні справи було порушено проти тих осіб, які були звинувачені у вираженні підтримки тероризму після терактів, за даними Міністерства юстиції. Деякі люди наразі перебувають у в’язниці в очікуванні суду, а інші вже засуджені.
Лідер терористичного угрупування Аль-Ансі заявив, що атака на редакцію є помстою за зображення Магомета на сторінках Charlie Hebdo. Він додав, що таким чином Франція розділяє всі злочини США. Але Франція й сама підтримує знищення мусульман в Центральній Африці з метою расових «чисток». Також Аль-Ансі назвав цей акт благословенням від Аллаха.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео