Новини України: США відправить 400 військовослужбовців для навчання сирійських повстанців

Новини України: США відправить 400 військовослужбовців для навчання сирійських повстанців
238193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство оборони США збирається відправити 400 військовослужбовців та сотні представників допоміжного персоналу для підготовки повстанців помірного спрямування для боротьби проти бойовиків «Ісламської Держави» в Сирії.

Міністерство оборони США збирається відправити 400 військовослужбовців та сотні представників допоміжного персоналу для підготовки повстанців помірного спрямування для боротьби проти бойовиків «Ісламської Держави» в Сирії.
Це ще не ясно, з яких військ будуть набрані необхідні військовослужбовці з та де вони будуть базуватися, хоча Туреччина, Катар та Саудівська Аравія запропонувала свої послуги для акомодації.
США націлений готувати понад 5 тисяч повстанців щорічно протягом трьох років. Даний намір є розширенням навчання США сирійських повстанців, які почалися в березні 2013 року в Йорданії. Дана секретна програма очолювалася ЦРУ. У жовтні 2014 року було оголошено, що проект буде розширений та разом з цим відкриється паралельна програма Пентагону.
Остання заява була зроблена через декілька днів після того, як високопоставлені чиновники США зустрілися із лідерів сирійської опозиції в столиці Туреччини, Стамбулі.
США сподіваються, що, навчаючи повстанців, вони зможуть підвищити ефективність боротьби з бойовиками-ісламістами.
Через іракський кордон, США було направлено більше 3 тисяч військовослужбовців для навчання іракських і курдських сил.
Критики тренувальної місії кажуть, що подібні обсяги є занадто малими та сам процес відбувається занадто повільно, щоб бути ефективними у боротьбі з бойовиками ІГ. За оцінками ЦРУ, група буде становити 31500 бійців.
Є також побоювання, що США можуть в кінцевому підсумку призупинити підготовку повстанців, які ведуть боротьбу проти інших екстремістських груп, таких як підрозділ Аль-Каїди Nusra Front.
США також з серпня минулого року проводить повітряні удари по Іраку і Сирії, оскільки міжнародна коаліція прагне «погіршити і знищити» групу екстремістів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео