Новини України: Європейський союз розпочинає побудову нової стратегії щодо РФ

Новини України: Європейський союз розпочинає побудову нової стратегії щодо РФ
106014 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Брюсселі нарешті зрозуміли побудови нової стратегії у відносинах з Росією. 

У Брюсселі нарешті зрозуміли побудови нової стратегії у відносинах з Росією. Саме так реагує українське Представництво при ЄС на засідання міністрів закордонних справ співдружності, 19 січня. На ньому будуть розглянуті не лише європейсько-російські відносини, а й поміркують над можливістю протидії російській пропаганді.
Сьогоднішня зустріч голів європейських дипломатичних відомств присвячена не санкціям чи підготовкою відповіді через поглиблення конфлікту в Україні. У Європейській службі зовнішньої діяльності пояснюють, що Європа буде переглядати стратегію відносин з Російською Федерацією, на фоні її агресії в Україні.
У Представництві України при Євросоюзі таку новину сприйняли оптимістично, адже Європа нарешті зрозуміла, що проти Росії потрібно діяти єдиним фронтом. Голова Представництва України при ЄС Костянтин Єлісєєв наголосив, що дані дії від ЄС є початком, однак Європа це усвідомила, а це важливо.
Український дипломат, коментуючи намір Європи побудувати нову стратегію відносин з Росією, зазначив, що існують три ключові речі, які необхідно, щоб ЄС додав у власні розробки. Перше – це єдність і солідарність всієї Європи. Росія вже неодноразово намагалася розділити Європейський союз, в тому числі і в українсьокому питанні. Друге – це повага зі сторони росіян принципів міжнародного права. Повага України як держави стає третім фактором у розбудові стратегії.
Заступник директора брюссельського Центру європейських досліджень імені Вілфріда Мартенса Роланд Фройденштайн зазначив, що у 2014 році Європейські держави трималися разом, відповідаючи на агресію санкціями. Однак настав 2015 рік, атому країни ЄС мають визначити подальші кроки.
Фройденштайн відмітив, що у складі Європейського союзу існують два табори: перший намагається тиснути й надалі на Росію, з метою поліпшення ситуації на Сході України, а другий – шукає шляхи налагодження відносин з Росією. Тому зараз настає той час, коли ці два табори почнуть дискусію.
На сьогодні у дипломатичних колах ЄС не бачать причин для послаблення обмежень проти Російської Федерації. Однак основним питанням, які розглянуть на сьогоднішній зустрічі дипломатичні представники будуть пов’язанні з подальшими діями у відносинах з Росією та протистояння російській пропаганді.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео