Новини України: Іспанія запропонувала посилити контроль над кордонами всередині ЄС.

Новини України: Іспанія запропонувала посилити контроль над кордонами всередині ЄС.
211730 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівництво Іспанії запропонувало лідерам Європейського Союзу ввести прикордонний контроль у рамках ЄС, який повинен забезпечити безпеку, але водночас не був би дискримінаційним.

Керівництво Іспанії запропонувало лідерам Європейського Союзу ввести прикордонний контроль у рамках ЄС, який повинен забезпечити безпеку, але водночас не був би дискримінаційним. На їхню думку, це дозволить убезпечитись від радикальних ісламістів - джихадистів, які зараз повертаються з Близького Сходу в країни Європейського Союзу. Така їхня позиція спричинена двома терористичними актами, які були здійснені у Франції минулого тижня і жертвами яких стало 12 людей.
За словами міністра внутрішніх справ Іспанії Хорхе Фернандеса Діаса це можна зробити внісши в правила Шенгенської угоди деякі зміни. При цьому він зазначив, що зміна умов Шенгенської зони в ніякому разі не обмежить свободу пересування всередині Європейського Союзу. «Ми повинні зрозуміти, що зараз необхідно вводити деякі елементи контролю по відношенню до людей, які є підозрювані в терористичній діяльності, але разом з тим не порушуватимуть загальний принцип свободи пересування громадян країн членів ЄС.»,- заявив він. Він висловив припущення, що зараз терористи починають використовувати свободу пересування в Європейському Союзі для підриву безпеки її країн членів і здійснення терористичних актів. Варто нагадати, що договір про створення Шенгенської зони набув чинності в 1995 році.

Мої відео