Новини України: На порядку денному в Давосі домінують глобальні конфлікти

Новини України: На порядку денному в Давосі домінують глобальні конфлікти
238177 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ризики, пов’язані з глобальними конфліктами займають головне місце на порядку денному зустрічі політиків та лідерів галузі у Швейцарії.

Ризики, пов’язані з глобальними конфліктами займають головне місце на порядку денному зустрічі політиків та лідерів галузі у Швейцарії.
На відміну від попередніх років, коли економіка займала центральне місце, геополітичні проблеми будуть гарячою темою на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ). Очікується, що учасники з більш ніж 140 країн візьмуть участь у даному заході.
Майже 900 експертів визначили затяжні глобальні суперечки як «основні загрози, що впливають на людство».
Конфлікти в Україні та на Близькому Сході були виділені як теми особливого занепокоєння.
Екологічні загрози, в тому числі брак води та поширення інфекційних захворювань, також були відзначені у річному звіті ВЕФ щодо глобальних ризиків.
У своїй презентації для преси, WEF підкреслив, що більше, ніж через «25 років після падіння Берлінської стіни», «міждержавних конфлікти» та «залишки холодної війни» стануть тепер знову, швидше за все, головними ризиками для глобальної стабільності.
Еспен Барт Ейде, колишній норвезький міністр оборони, який працював над доповіддю, заявив, що конфлікти, які несуть найбільші ризики не були зводяться лише до «прямого збройного конфлікту».
Пан Ейде сказав, що «основні силові ігри», такі як ситуація між Росією та Україною, викликають таке ж занепокоєння, як і напружені стосунки між двома найбільшими економіками Азії – Японією та Китаєм.
Він змалював 2014 рік, як «жахливий рік» для світової політики, і попередив, що вперше за багато років, політика зазіхає на економіку та світову торгівлю.
Санкції, такі як ті, якими обкладаються Іран та Росії західними державами, стосуються перш за все бізнесу, додав він, як це було під час протекціонізму.
Інші ризики, виявлені в доповіді, відносяться до екстремальних погодних явищ, неспроможності державного управління, а також зростання безробіття.
Загроза кібератак, подібних до недавньої атака на Sony Pictures і «підвищена уразливість секретної інформації» також здобули популярність серед основних трендів ВЕФ.
«Ми закликаємо [політиків], збільшити інвестиції у співпрацю та дипломатію», заявив журналістам пан Ейде.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео