Новини України: «Боко Харам» «визнали відповідальність» за захоплення міста Баги

Новини України: «Боко Харам» «визнали відповідальність» за захоплення міста Баги
26632 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловік, який нібито є лідером ісламістської групи Боко Харам сказав у відео, що його бійці проводять смертоносні напади на нігерійське місто Бага на початку цього місяця.

Чоловік, який нібито є лідером ісламістської групи Боко Харам сказав у відео, що його бійці проводять смертоносні напади на нігерійське місто Бага на початку цього місяця.
Чоловік, який назвався Абубакаром Шекау сказав, що люди були вбиті, «оскільки наш Господь доручив нам», погрожуючи проводити ще більше рейдів. Він насміхався над лідерами сусідніх країн. Також він кинув виклик нігерійським і регіональним силам.
За деякими повідомленнями, близько 2 тисяч людей загинули в рейді на місто Бага, але уряд Нігерії оскаржує це, заявляючи про 150 жертв.
Також на відео демонструється масив зброї, який, як вважається, був взятий з військової бази Дорон Бага.
Боко Харам встановили контроль над містами і селами на північному сході Нігерії та почали погрожувати сусіднім країнам.
Відео ще не перевірялося на достовірність, але кореспонденти кажуть, що воно зняте у типовому для Боко Харам стилі, із лідером групи в камуфляжній формі та в оточенні замаскованих бойовиків.
Супутникові зображення, опубліковані Amnesty International показали масові руйнування в Бага і Дорон Бага на крайньому північному сході Нігерії, де пошкоджені або зруйновані близько 3700 будівель. Amnesty навели слова свідків, які заявляють, що бойовики без розбору вбивали і описують збитки як «катастрофічні». Правозахисна група заявила, що даний напад Боко Харам був найбільшим і найсмертоноснішим з усіх, які аналізувалися ними.
Свідки повідомляють, що людей вбивали як тварин. Близько 5 тисяч осіб змогли покинути місто. Сотні жінок і дітей, як повідомляється, були взяті в полон.
Сплеск насильства стривожив сусідів Нігерії, зокрема, Камерун. В останніх доповідях про бойові дії, в ніч на вівторок «важкі зіткнення» мали місце в Бондері на крайньому півночі Камеруну, неподалеку від нігерійської кордону. Тисячі камерунських військових були розгорнуті на півночі країни, з метою зупинити набіги.
Тим часом, чиновники з Нігерії та її сусідів зустрілися в столиці Нігера, місті Ніамей у вівторок, щоб обговорити регіональні заходи у відповідь на дії Боко Харам. Однією з пропозицій є створення нової сила, можливо під егідою Африканського союзу, для боротьби із повстанцями.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео