Новини України: Меркель: Ми ніколи не залишимо зусиль вирішити ситуацію в Україні

Новини України: Меркель: Ми ніколи не залишимо зусиль вирішити ситуацію в Україні
26572 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі, які у ці дні відбувається у Давосі канцлер Німеччини Ангела Меркель багато часу присвятила ситуації на Донбасі.

Під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі, які у ці дні відбувається у Давосі канцлер Німеччини Ангела Меркель багато часу присвятила ситуації на Донбасі. За її словами дії Російської Федерації по відношенню до України і теракти у Франції порушують усі європейські принципи в порушують світовий порядок, який існував до цього. На її думку анексія Росією Криму порушила систему, яка існувала у світі і дозволяла жито мирно увесь час після закінчення Другої світової війни. «Анексія Криму Росією – не просто анексія, це явне порушення того, що робило можливим мирне життя у світі після завершення Другої світової війни. Це кричуще порушення територіальної цілісності і не подільності кордонів суверенної держави»,- заявила вона. На її переконання ситуація в Україні є особливою, оскільки раніше Україна відмовилась від свого ядерного потенціалу і за умовами Будапештського меморандуму їй гарантували суверенітет і територіальну цілісність. Ангела Меркель вважає, що той факт, що один із країн гарантів у цьому меморандумі порушив взятті на себе зобов’язання означатиме, що відтепер жодна країна добровільно не відмовиться від ядерної зброї, а це, у свою чергу, несе загрозу усьому світу. Також вона заявили, що жодна європейська країна не очікувала і не була готова до ситуації, яка сталась в Україні і до конфлікту між Росією і Україною. Окрім цього вона висловила думку, що збройне протистояння на Донбасі можна закінчити лише мирним шляхом сівши за стіл переговорів. Також вона запевнила, що якщо Росія і надалі підтримуватиме сепаратистів, то санкції проти неї будуть неминучі. Вона заявила, що представники Європейського союзу і дальше будуть намагатись знайти дипломатичний шлях і зупинити кровопролиття на Донбасі за столом переговорів в тому числі і ведучи перемовини у «нормандському форматі». На її думку основою миру в Україні мають стати Мінські угоди, які мають виконуватись усіма підписантами. «Ми ніколи не залишимо спроб владнати ситуацію в Україні, а основою настання миру мають бути Мінські домовленості.»,- заявила Ангела Меркель.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео