Новини України: Євросоюз пообіцяв збільшити допомогу Україні

Новини України: Євросоюз пообіцяв збільшити допомогу Україні
79522 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українці, які постраждали від дій терористів на сході України, невдовзі отримають додаткову допомогу від країн Євросоюзу.

Українці, які постраждали від дій терористів на сході України, невдовзі отримають додаткову допомогу від країн Євросоюзу. Про це заявили представники організації.
На наступному тижні комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги приїде до України, аби переконатися у доцільності вже наданої допомоги та обговорити з українською владою питання надання наступної частини допомоги. Христос Стиліанідес з метою перевірки відвідає Київ та Дніпропетровськ, аби оцінити умови проживання вимушених переселенців.
Зокрема, активну участь у допомозі громадянам України візьме Естонія. Від цієї країни українці отримають обігрівачі, розкладні ліжка, генератори та інші речі, необхідні для тимчасового проживання, загалом на суму більше ніж 120 тисяч євро.
На даний момент Євросоюз та країни, які до нього входять, вже надали допомогу Україні більше ніж на 76 тисяч євро. Ці кошти мали витратити на побудову притулків для переселенців, надання медичної допомоги і поліпшення санітарних умов перебування. Представник рятувального комітету Естонії зазначив, що їхня країна прагне допомагати, аби Україна уникла найгіршого сценарію, і висловив упевненість, що у випадку, якщо Естонія потребуватиме допомоги, їй також її нададуть.

Мої відео