Новини України: Президент Ємену досягає угоди з повстанцями

Новини України: Президент Ємену досягає угоди з повстанцями
132473 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Ємену досяг мирної угоди із повстанцями-шиїтами, які займають ключові позиції в столиці країни, місті Сані.

Президент Ємену досяг мирної угоди із повстанцями-шиїтами, які займають ключові позиції в столиці країни, місті Сані.
Офіс президента Абдураббуха Мансура Хаді заявив, що повстанцям, які захопили його палац та оточили його будинок, були запропоновані серйозні поступки. Вони будуть відігравати більшу роль у політиці країни політичну роль, а до нової конституція, проти якої вони виступають, можуть бути внесені зміни.
Повстанці, як очікується, у відповідь випустять начальника пана Хаді із його персоналом.
Але немає ніякого безпосереднього підтвердження цієї угоди з повстанцями.
Перед оголошення про угоду, сухопутні, морські та повітряні шляхи в країну були закриті, повідомляють місцеві ЗМІ. Основний орган з питань безпеки в південному портовому місті Аден сказав, що дана міра була необхідна через «небезпечні події в столиці».
Повстанці заперечують спроби здійснити державний переворот проти нього, але їхній лідер Абдул Малік аль-Хуті, заявив по телебаченню у вівторок, що звинувачує його та інших єменських лідерів у ігноруванні інтересів населення держави. Також він повторив свою вимогу до пана Хаді реалізувати мирний договір підписаний, після того, як його люди захопили столицю у вересні. Також пан Хуті попередив, що Ємен «глибоко загруз в корупції і тиранії» і рухається в напрямку повного краху».
Також лідер повстанців звинуватив уряд у сприянні терористам з Аль-Каїди, які заприсягнулися захищати сунітську громади Ємену від шиїтів.
Рада Безпеки ООН підтримала владу пана Хаді в якості законного президента в заяві, узгодженій всіма 15 членами. США підкреслили у середу, що він залишається президентом і сказали, що спільна операція по боротьбі з тероризмом проти бойовиків Аль-Каїди в Аравійському півострові досі триває.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео