Новини України: Колишній прем’єрці Таїланду винесений імпічмент

Новини України: Колишній прем’єрці Таїланду винесений імпічмент
185389 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада Таїланду відсторонила екс-прем’єр-міністра Їнглак Чинават від посади на п’ять років, та почала судову справу, в результаті якої вона може бути ув’язнена.

Влада Таїланду відсторонила екс-прем’єр-міністра Їнглак Чинават від посади на п’ять років, та почала судову справу, в результаті якої вона може бути ув’язнена.
Призначений армією законодавчий орган притягнутий її до відповідальності за її корупційну схему субсидування рисових фермерів.
Кримінальні звинувачення за дане порушення може призвести до тюремного ув’язнення на 10 років.
Військові правлять Таїландом з травня 2014 року, коли вони скинули уряд пані Їнглак в результаті державного перевороту.
Аналітики розглядають імпічмент, як сильний сигнал, що не буде ніяких компромісів і що її сім’я буд видалені з політики.
Пані Їнглак та її брат, магнат і колишній прем’єр-міністр Таксин Чинават, як і раніше дуже популярні серед таїландської сільської бідноти, але жорстоко критикуються міщанами та середнім класом, які звинувачують їх у корумпованості та зловживанні владою.
Їх партія найпопулярніша в Таїланді і під різними назвами виграла всі вибори з 2001 року.
Незабаром після її імпічменту, пані Їнглак повинна провести прес-конференцію в готелі Бангкока. Але прибули війська і запобігти її промові.
Таїланд наразі живе за законами воєнного часу і несанкціоновані політичні мітинги заборонені.
Пані Їнглак з тих пір опублікувала заяву (тайською мовою) на своїй сторінці в Facebook, звинувачуючи владу в спробах знищити її. «Демократія та верховенство закону наразі померли в Таїланді», сказала вона.
Звинувачення проти пані Їнглак побудовані навколо схеми, в якій її уряд, закупав рис у місцевих фермерів за завищеною ціною, порівняно із світовим ринком. Антикорупційні слідчі звинуватили пані Їнглак і її партію, у використанні схеми з метою купити голоси у фермерів, особливо на півночі країни, і отриманні з цього вигоди державними структурами.
У п’ятницю, 190 зі 219 законодавців, присутніх в Національних законодавчих зборах проголосували за її імпічмент. Вісімнадцять проголосували проти імпічменту в той час як інші утрималися. Один депутат був відсутній на голосуванні.
Голоси були написані на дошці, після підрахунку та опубліковані по національному телебаченню.
Пані Їнглак заперечує звинувачення, кажучи, що не брала участі у безпосередньому функціонуванні схеми, та що вона розроблялася задля підтримки сільської бідноти. Її прихильники стверджують, що претензії до неї є вивертом, щоб усунути її від політики.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео