Новини України: Меркель закликала Грецію не відділятися від єврозони

Новини України: Меркель закликала Грецію не відділятися від єврозони
185290 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні виборів у Греції, які можуть поставити під сумнів майбутнє країни в єврозоні, канцлер Німеччини попросила виборців залишатися з Європою.

Напередодні виборів у Греції, які можуть поставити під сумнів майбутнє країни в єврозоні, канцлер Німеччини попросила виборців залишатися з Європою. В останній день політичної агітації Ангела Меркель закликала до єдності.
Можливість перемоги на виборах Коаліції радикальних лівих (партія «Syriza») викликає побоювання, що Греція може оголосити дефолт і вихід з єврозони у зв’язку зі своїми боргами.
На прес-конференції у Флоренції з прем’єр-міністром Італії Маттео Рензі Меркель сказала: «В основі наших принципів лежить солідарність. Я хочу, щоб Греція, незважаючи на труднощі, залишалася частиною нашої історії».
Виступаючи перед натовпом своїх прихильників у четвер увечері лідер Коаліції радикальних лівих Алексіс Ципрас повторив свою обіцянку щодо списання половини міжнародних боргів Греції, коли закінчиться поточна операція з «порятунку» країни. Він сказав, що скоро прийде край національному приниженню. Як показали соціологічні опитування за кілька днів до виборів, населення готове проголосувати за його ідею. Розрив між Syriza і консервативною Новою демократичною партією збільшується.
Греція пережила глобальні скорочення бюджету як вимогу так званої «трійки»: ЄС, Міжнародного валютного фонду та Європейського центрального банку. У зв’язку із затяжною багаторічною кризою борг Греції становить 175% ВВП, позики від ЄС та МВФ – 240 мільярдів євро. Рівень безробіття в країні виріс до позначки у 25%, а середня заробітна плата наразі становить 600 євро на місяць.
Syriza запевняє, що хоче, аби Греція залишилася в єврозоні. Проте критики кажуть, що програма партії може означати, що Греція буде змушена покинути єврозону, незважаючи на те, хоче вона цього чи ні. Алексіс Ципрас пообіцяв переглянути рятівні угоди з реструктуризації боргу країни.
Нова демократична партія прем’єр-міністра Греції Антоніса Самараса проводить свій заключну виборчу кампанію в Афінах, у той час як лідер Коаліції радикальних лівих знаходиься в Іракліоні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео