Новини України: Німеччина запропонує Росії зону вільної торгівлі в обмін на настання миру в Україні

Новини України: Німеччина запропонує Росії зону вільної торгівлі в обмін на настання миру в Україні
211779 ПЕРЕГЛЯДІВ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про готовність її країни до впровадження з Російською Федерацією зони вільної торгівлі, але це буде можливим лише після настання миру в Україні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про готовність її країни до впровадження з Російською Федерацією зони вільної торгівлі, але це буде можливим лише після настання миру в Україні. Також вона повідомила, що переговори щодо поглиблення співпраці між Європейським союзом і Євразійським економічним союзом є цілком реальними, але для цього російська влада має почати виконувати Мінські домовленості. За її словами створення зони вільної торгівлі «від Лісабона до Владивостока» є можливим і нагадала, що таку ідею колись подавав президент Росії Володимир Путін. Окрім цього вона вважає, що створення такої зони дозволить вирішити усі суперечливі моменти, які виникли через підписання асоціації між Європейським союзом і Україною.
При цьому вона наголосила, що основою для початку таких переговорів має стати настання миру в Україні. Водночас вона заявила, що санкції проти Росії будуть продовжувати діяти поки керівництво Росії не припинить підтримувати сепаратистів. Окрім цього вона повідомила, що Росія анексувавши Крим порушила усі цінності, які існували у світовому співтоваристві і звинуватила Росію у порушенні мирного порядку у Європі, який існував після завершення Другої світової війни. Підтримав канцлера у бажанні створення нової вільної зони і Віце-канцлер Німеччини Зігмар Габріель, який водночас є і міністром економіки Німеччини. На його думку створення такої зони дозволить покласти кінець «льодовиковому періоду» у відносинах ЄС із Москвою. За його словами такий розвиток подій може бути цілком реальним у майбутньому. Він заявив, що Європейський союз прагне дружніх відносин не тільки з Сполученими Штатами Америки, але й з Росією, а для цього необхідно щоб Росія почала допомагати Європі вирішити конфлікт в Україні. За його словами зараз у Росії є два шляхи: продовження санкцій доки не почнуться виконувати умови Мінського договору або можливість тіснішої економічної співпраці із Європою

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео