Новини України: Німеччина запропонує Росії зону вільної торгівлі в обмін на настання миру в Україні

Новини України: Німеччина запропонує Росії зону вільної торгівлі в обмін на настання миру в Україні
211802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про готовність її країни до впровадження з Російською Федерацією зони вільної торгівлі, але це буде можливим лише після настання миру в Україні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про готовність її країни до впровадження з Російською Федерацією зони вільної торгівлі, але це буде можливим лише після настання миру в Україні. Також вона повідомила, що переговори щодо поглиблення співпраці між Європейським союзом і Євразійським економічним союзом є цілком реальними, але для цього російська влада має почати виконувати Мінські домовленості. За її словами створення зони вільної торгівлі «від Лісабона до Владивостока» є можливим і нагадала, що таку ідею колись подавав президент Росії Володимир Путін. Окрім цього вона вважає, що створення такої зони дозволить вирішити усі суперечливі моменти, які виникли через підписання асоціації між Європейським союзом і Україною.
При цьому вона наголосила, що основою для початку таких переговорів має стати настання миру в Україні. Водночас вона заявила, що санкції проти Росії будуть продовжувати діяти поки керівництво Росії не припинить підтримувати сепаратистів. Окрім цього вона повідомила, що Росія анексувавши Крим порушила усі цінності, які існували у світовому співтоваристві і звинуватила Росію у порушенні мирного порядку у Європі, який існував після завершення Другої світової війни. Підтримав канцлера у бажанні створення нової вільної зони і Віце-канцлер Німеччини Зігмар Габріель, який водночас є і міністром економіки Німеччини. На його думку створення такої зони дозволить покласти кінець «льодовиковому періоду» у відносинах ЄС із Москвою. За його словами такий розвиток подій може бути цілком реальним у майбутньому. Він заявив, що Європейський союз прагне дружніх відносин не тільки з Сполученими Штатами Америки, але й з Росією, а для цього необхідно щоб Росія почала допомагати Європі вирішити конфлікт в Україні. За його словами зараз у Росії є два шляхи: продовження санкцій доки не почнуться виконувати умови Мінського договору або можливість тіснішої економічної співпраці із Європою

Мої відео