Могеріні запропонувала збільшити політичний тиск на Росію

Могеріні запропонувала збільшити політичний тиск на Росію
79510 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівниця зовнішньополітичного відомства Європейського союзу Федеріка Могеріні запропонувала посилити політичний і економічний  тиск здійснюваний  на Росію для досягнення миру на Україні. 

Керівниця зовнішньополітичного відомства Європейського союзу Федеріка Могеріні запропонувала посилити політичний і економічний  тиск здійснюваний  на Росію для досягнення миру на Україні. На її переконання усі члени Європейського союзу повинні бути єдиними і надалі продовжувати тиснути на Росію. «Ми повинні значно посилити свій дипломатичний і політичний тиск на Російську Федерацію,  а також бути єдиними і монолітними у цьому питанні допоки на Україні не настане мир»,- заявила Могеріні. 
      Вона повідомила, що введенні раніше санкції працюють і уже зараз у російської економіки виникли певні труднощі, а російський народ страждає через зміни в економіці. Також вона переконана, що Європейський союз ніколи і жодних умов  не визнає анексію Криму. На її думку  російська влада є не послідовною і спочатку вона робить заяви у яких закликає дотримуватись Мінського договору, а згодом сама його порушує. 

Мої відео