Новини України: В ЄС може ввести нові санкції проти Росії через погіршення ситуації на Донбасі

Новини України: В ЄС може ввести нові санкції проти Росії через погіршення ситуації на Донбасі
238267 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова МЗС Латвії Едгар Рінкевич повідомив, що в Європейському союзі розглядається можливість посилення економічного тиску на Росію через загострення ситуації на Донбасі.

Голова МЗС Латвії Едгар Рінкевич повідомив, що в Європейському союзі розглядається можливість посилення економічного тиску на Росію через загострення ситуації на Донбасі. За його словами теперішня ситуації на Донбасі ставить під загрозу зриву виконання Мінських домовленостей і означає, що Росія і сепаратисти не хочуть виконувати зобов’язань. «Якщо Росія не почне виконувати Мінські угоди, то ситуація стане критичною і на моє переконання Євросоюз повинен створити додаткові заходу тиску на Росію для припинення збройного протистояння на Донбасі.», - заявив він.
Окрім цього він заявив, що теперішня ситуація на сході України кардинально відрізняється від тої, яка була два тижні тому під час його візиту. Теперішню ситуацію він оцінив як «дуже погану». Слова литовського міністра також підтвердила і керівник дипломатичного корпусу Європейського союзу Федеріка Могеріні. Вона повідомила, що у Європі будуть уважно стежити за подальшим розвитком ситуації на Донбасі і в разі продовження загострення ситуації санкції проти Росії можуть бути посилені. «Ми готові до введення нових економічних обмежень по відношенню до Росії»,- повідомила Могеріні.

Мої відео