Новини України: Андрій Костін прирівняв відключення Росії від міжнародної платіжної системи до почат

Новини України: Андрій Костін прирівняв відключення Росії від міжнародної платіжної системи до почат
158906 ПЕРЕГЛЯДІВ

На економічному форумі у Давосі Андрій Костін, який є виконавчим директором російського банку ВТБ, прирівняв відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT як початок війни. 

На економічному форумі у Давосі Андрій Костін, який є виконавчим директором російського банку ВТБ, прирівняв відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT як початок війни. Його слова, та інші деталі, які відбувалися у Давосі описує видання Financial Times.
Країни Заходу обговорюють дане питання ще з літа, як санкція проти агресивної політики Російської Федерації. Це б серйозно вдарило по економіці Росії, оскільки російські фінустанови використовували дану систему для здійснення внутрішніх операцій та перечислення коштів за кордон. Але лідери Заходу відклали це питання, оскільки вважають це надто жорстоким обмеженням.
Виконавчий директор ВТБ пригрозив, що відключення від SWIFT поставить всі країни на шлях війни: «Якщо в нас не буде SWIFT, то і банківської системи не буде. Це означатиме, що країни на межі війни, чи вони будуть точно в стані Холодної війни». Андрій Костін додав, що наступного дня, після відключення платіжної системи, дипломатичні представники Росії та США мають покинути столиці цих країн.
Російський банкір сказав, що Захід не повинен тиснути на Росію, оскільки це нічого не змінить. Костін зазначив, що у РФ винайдуть альтернативну систему, якою може користуватися і Китай.
Раніше Андрій Костін вже говорив про можливість відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT, зазначаючи, що Західний світ не наважиться на цей крок, і знову згадував про «війну».

Мої відео