Новини України: Чи вступить США у боротьбу проти ісламських терористів?

Новини України: Чи вступить США у боротьбу проти ісламських терористів?
105982 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військове керівництво США не виключає можливості, що американські армійські радники просунуться ближче до бойових ліній.

Військове керівництво США не виключає можливості, що американські армійські радники просунуться ближче до бойових ліній. З огляду на майбутню ключову битву в Мосулі (місто на півночі Іраку)головнокомандуючі вирішать чи потрібна присутність американських військ на території бойових дій.
Таке рішення має бути схвалено президентом США Бараком Обамою, який запевнив, що американські війська не будуть відправлені на бойове завдання. Але розстановка військових консультантів на прифронтових лініях означатиме, що солдати знаходитимуться в безпосередній близькості до інтенсивних боїв з терористичними угрупуваннями.
Генерал Мартін Демпсі, голова Об’єднаного комітету начальників штабу і генерал Ллойд Остін, начальник Центрального командування США ініціюватимуть прийняття президентом цього рішення, якщо вони визначать, що Ірак потребує допомоги США і немає ніякого іншого вибору. Проте Обама впевнений, що жоден американський солдат не буде введений в прямі бої в Іраку. Вони будуть лише підтримувати військові сили, які боротимуться проти терористів. Влада заявляє, що 6000 бойовиків терористичної організації загинули в битвах.
Але навіть робота в якості радників є ризикованою для військових. Нещодавно канадським військам, які перебували в іракському регіоні довелося відкрити вогонь у відповідь, коли вони зазнали нападу під час консультативної місії.

Мої відео