Новини України: Президент ПА ОБСЄ пропонує розглянути можливість проведення в Україні миротворчої мі

Новини України: Президент ПА ОБСЄ пропонує розглянути можливість проведення в Україні миротворчої мі
158901 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Парламентської Асамблеї ОБСЄ, депутат фінського парламенту від Коаліційної партії, І. Канерва заявив про необхідність застосування жорсткої зброї та вірогідність проведення в Україні миротворчої операції по вирішенню ситуації на Донбасі, котра продовжує ускладнюватись. 

Голова Парламентської Асамблеї ОБСЄ, депутат фінського парламенту від Коаліційної партії, І. Канерва заявив про необхідність застосування жорсткої зброї та вірогідність проведення в Україні миротворчої операції по вирішенню ситуації на Донбасі, котра продовжує ускладнюватись. Про це він заявив в інтерв’ю Yle.
Канерва закликає міжнародну спільноту взяти на себе більш серйозні зобов’язання за дії по врегулювання українського конфлікту. Окрім того пан Канерва зауважив, що ОБСЄ продовжує уважно моніторити ситуацію, але необхідно на міжнародному рівні дуже серйозно обговорити вірогідність миротворчої, або кризової операції, щоб попередити ще більші жертви та руйнування. На думку Канерви, в такому випадку, міжнародна спільнота могла б діяти і в плані самооборони, адже місія ОБСЄ, що перебуває в АТО – неозброєна. Звісно голова Парламентської асамблеї зауважив, що в такому випадку їм було б необхідне підтвердження своїх повноважень та збільшення сил на території України.
Окрім цього І. Канерва зауважив, що це буде нелегкий шлях, адже серед країн членів організації не має єдиного рішення та взаєморозуміння в плані вирішення українського питання.

Мої відео