Новини України: На виборах у Греції перемагає ліворадикальна «СІРІЗА»

Новини України: На виборах у Греції перемагає ліворадикальна «СІРІЗА»
238226 ПЕРЕГЛЯДІВ

На грецьких парламентських виборах впевнено лідирує ліворадикальна партія СІРІЗА, отримавши приблизно 36 відсотків голосів.

На грецьких парламентських виборах впевнено лідирує ліворадикальна партія СІРІЗА, отримавши приблизно 36 відсотків голосів. Дані результати наявні після підрахування близько 75 відсотків голосів.
Другою йде «Нова демократія», правоцентристська партія, яка здобула приблизно 23-27 відсотків. Третє місце, згідно з останніми даними, посідає праворадикальна партія «Золотий світанок», яка виступає за серйозне посилення міграційного законодавства. Для одноосібного формування уряду ліворадикалам необхідно здобути 151 місце з 300. У разі меншої кількості мандатів партія буде змушена шукати партнерів для формування коаліції. Варто зазначити, що за грецькою виборчою системою, яка відома як «посилена пропорційна», партія-переможець отримує додаткові 50 мандатів.
Вже екс-прем’єр-міністр країни Антоніс Самарас визнав власну поразку та встиг привітати Алексіс Ціпраса, лідера партії-переможця із перемогою на виборах, який, в свою чергу, вже заявив, що завершиться політика жорсткої економії, яка здійснювалася колишнім урядом під тиском Брюсселя.
Перемога партії СІРІЗА на чолі зі 40-річним Алексісом Ціпрасом може суттєво змінити формат відносин Греції із ЄС, тому що подібним волевиявленням більшість виборців фактично відкинули варіанти вирішення кризи єврозони, запропоновані Брюсселем чи Берліном. Таким чином можуть суттєво змінитися умови отримання грецьким урядом міжнародної фінансової допомоги.
У Німеччині президент Бундесбанку Йенс Вайдманн виразив сподівання, що «новий грецький уряд не буде давати обіцянок, які він не зможе стримати і які країна не може собі дозволити».
Як очікується, результати грецького волевиявлення будуть основною темою для обговорення на зустрічі 19-ти європейських міністрів фінансів, яка відбудеться у понеділок.
Партія СІРІЗА, яка очолювала партійні рейтинги в країні протягом останніх місяців, неодноразово оголошувала в ході власної виборчої кампанії плани, згідно яким, вони прагнуть списати половину гігантського зовнішнього боргу країни та пом’якшити заходи жорсткої економії, від яких, за словами представників партії, страждають мільйони громадян Греції.
Нагадаємо, що СІРІЗА, або Коаліція радикальних лівих є об’єднанням цілої низки лівих політичних сил Греції, основними з яких є Сінаспізмос, або Коаліція лівих та екологічних рухів та місцеві комуністи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео