Новини України: Керівництво Франції заявило, що не буде терпіти порушення Мінських угод

Новини України: Керівництво Франції заявило, що не буде терпіти порушення Мінських угод
105966 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник Міністерства закордонних справ Франції Лоран Фабіус повідомив, що керівництво його країни розчароване порушенням мирного плану щодо стабілізації ситуації на Донбасі підписаного у Мінську.

Керівник Міністерства закордонних справ Франції Лоран Фабіус повідомив, що керівництво його країни розчароване порушенням мирного плану щодо стабілізації ситуації на Донбасі підписаного у Мінську. За його словами Франція і надалі буде продовжувати дотримуватись послідовної і твердої позиції щодо ситуації на Донбасі і необхідності її вирішувати лише мирним шляхом за столом переговорів. « Франція завжди займала і буде займати послідовну політику, яка передбачає діалог між усіма сторонами конфлікту.»,- заявив керівник міністерства.
Він повідомив, що не зважаючи на домовленості, які були досягнуті під час зустрічі міністрів закордонних справ України, Росії, Німеччини і Франції, сепаратисти і надалі обстрілюють українських військових і мирні міста. В якості прикладу він назва обстріли Донецького аеропорту, зупинки в Донецьку, а також обстріл житлового масиву Маріуполя. Міністр закликав усі сторони конфлікту навчитись поважати один одного. Також він наголосив, що Франція прагне дружніх відносин між Європою і Україною , а також Україною і Росією, але визнав, що зараз це просто не можливо. Лоран Фабіус також анонсував телефонну розмову між главами Франції і Росії, яка має відбутись в найближчі дні. Він повідомив, що президент Франції під час розмови буде намагатись переконати свого колегу із Росії дотримуватись умов Мінського договору і врегулювати ситуацію на сході України.

Мої відео