Новини України: Скоро українці їздитимуть у Європу без віз

26614 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Євросоюзі заявили про те, що готується скасування віз для українців, які планують відвідати європейські країни.

В Євросоюзі заявили про те, що готується скасування віз для українців, які планують відвідати європейські країни. Повідомляють, що відповідне рішення ймовірно буде прийняте на саміті Східного партнерства, який відбудеться у травні в Ризі.
Таку новину повідомила одна з польських газет, посилаючись на офіційні джерела Європейського союзу. Щоправда, якщо відповідне рішення буде прийняте у травні, на практиці безвізовий режим для громадян України почне діяти не раніше 2016 року, оскільки потрібен час, щоб країни-члени ЄС ратифікували прийняте рішення.
Для того, щоб скористатися перевагами безвізового режиму, українцям доведеться виконати кілька умов. Головна вимога – потрібен біометричний паспорт, наявність якого дозволить подорожувати країнами в межах Шенгенської зони, крім того, власник біометричного паспорту може перебувати в цих країнах до 90 днів протягом півроку.
Проте для того щоб влаштуватися на роботу в європейських країнах, українці мають отримати спеціальний дозвіл.
Депутати Європарламенту не бачать перешкод і вважають скасування віз для українців реальним кроком. Тож якщо у травні ЄС прийме це рішення, вже 2016 року Україна отримає чималі переваги.

Мої відео