Польща готова взяти участь у миротворчій операції в Україні

Польща готова взяти участь у миротворчій операції в Україні
132454 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник польського Бюро національної безпеки Станіслав Козей повідомив, що його країна готова відправити в Україну миротворців

Керівник польського Бюро національної безпеки Станіслав Козей повідомив, що його країна готова відправити в Україну миротворців, але за умови, що там буде проводитись якась миротворча місія під егідою ООН чи Європейського союзу. «Якщо в Україні буде проводитись якась миротворча місія за участю ООН чи Європейського союзу, то ми, безумовно, будемо брати участь у ній.»,- повідомив він.
При цьому він уточнив, що зараз Польща не може відправити своїх воєнних, оскільки таким чином порушить міжнародні права і закони. Також він зазначив, що відправлення військових зараз несе певні загрози для Польщі. Він також заявив, що наразі українська влада не просила у Польщі надіслати представників для участі в якихось міжнародних місій. Окрім цього він ще раз нагадав, що Польща поважає територіальну цілісність і незалежність України і буде робити усе від неї залежне щоб їй допомогти у цьому.

Мої відео