Новини України: Президент ОБСЄ закликав Росію закрити кордон з Україною

238292 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник ОБСЄ Ілкка Канерва закликав керівництво Російської Федерації негайно закрити україно-російський кордон і забезпечити зупинку потрапляння до України бойовиків і зброї. 

Керівник ОБСЄ Ілкка Канерва закликав керівництво Російської Федерації негайно закрити україно-російський кордон і забезпечити зупинку потрапляння до України бойовиків і зброї. При цьому він нагадав, що Росія неодноразову закликала мирним чином вирішити конфлікт на Донбасі, а це буде неможливим у разі подальшого потрапляння озброєння і бойовиків на схід України. За його словами сепаратисти на Донбасі мають у своєму розпорядженні новітню зброю, яка не може братись нізвідки.
«Я закликаю російське керівництво закрити кордон для зупинення потоку зброї і бойовиків на територію Донбасу. Зараз не важливо хто це добровольці чи ні – вони не повинні безперешкодно потрапляти до України і. окрім цього, новітня зброя, яка є у розпорядженні сепаратистів не може братись із повітря.»,- заявив він. При цьому він додав, що коли припиниться потік зброї і бойовиків можна буде розпочати процес г постачання на Донбас гуманітарної допомоги мирним жителям за участю міжнародних організацій.

Мої відео