Новини України: МЗС Литви: Це війна Росії проти України

132471 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр закордонних справ Литви Лінас Линкявичус заявив, що Росія повинна взяти на себе відповідальність за обстріл сепаратистами Маріуполя.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Линкявичус заявив, що Росія повинна взяти на себе відповідальність за обстріл сепаратистами Маріуполя. На його думку саме Росія відповідальна за загибель десятка мирних жителів, оскільки саме вона поставляє сепаратистам зброю з якої здійснюється обстріл території України. За його словами останнім часом спостерігається різке збільшення кількості російських військових і російського озброєння, які беруть участь у військових діях на Донбасі.
Така ситуація, на його переконання, свідчить що на сході відбувається війна Російської Федерації з Україною. «Надання зброї сепаратистам, а також участь у протистоянні російських військових є яскравим доказом того, що зараз іде справжня війна Росії проти України.»,- заявив дипломат. Він також назвав обстріл Маріуполя терактом, оскільки ціллю були самі мирні жителі. Він також висловився за більш жорстку позицію міжнародного співтовариства по відношенню до Росії щоб припинити смерті на Україні.

Мої відео