Новини України: Міноборони Литви: Україна зможе здолати сили, які бажають затримати її в пострадянс

185381 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час конференції «НАТО і Україна» заступник міністра оборони Литви Маріюс Велічка заявив, що вірить в українській народ і в його перемогу над силами, які прагнуть залишити Україну в її пострадянському минулому.

Під час конференції «НАТО і Україна» заступник міністра оборони Литви Маріюс Велічка заявив, що вірить в українській народ і в його перемогу над силами, які прагнуть залишити Україну в її пострадянському минулому. На його думку ситуація на сході є важким викликом не тільки для українського народу, але й для усієї європейської спільноти.
Він вважає, що зараз увесь світ спостерігає за боротьбою України за право приєднатись до європейської сім’ї. «Зараз ми усім світом спостерігаємо зо боротьбу України за своє право бути у європейській сім’ї і на жаль український народ платить дуже велику ціну за свій вибір.». – повідомив він. При цьому він висловив сподівання, що Україна виграє цю боротьбу за свою справжню незалежність і свободу вибору. Також він анонсував покращення співпраці між НАТО і Україною в найближчі роки і повідомив, що Литва докладе до цього усі необхідні зусилля.

Мої відео