Європейський Союз ухвалив рішення про подовження санкцій проти Росії

185339 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представниця Європейського Союзу у питаннях закордонних справ і безпеки Федеріка Могеріні повідомила, Рада Європейського Союзу прийняла рішення про продовження дії санкцій проти Російської Федерації, які раніше були прийнятті.

Представниця Європейського Союзу у питаннях закордонних справ і безпеки Федеріка Могеріні повідомила, Рада Європейського Союзу прийняла рішення про продовження дії санкцій проти Російської Федерації, які раніше були прийнятті. Окрім цього Рада ЄС попросила розглянути можливість розширення списку осіб проти яких були введенні санкції. За її словами усі представники Європейського Союзу були одностайними у позиції щодо Росії.
«Сьогодні Європейський Союз продемонстрував, що єдиною і монолітною силою і продовжив дію санкцій проти Росії.»,- заявила Могеріні. Вона повідомила, що таке рішення є важливим, оскільки демонструє єдність між країнами ЄС. Нагадаємо, що засідання Ради Європейського союзу відбувалось на рівні керівників Міністерств закордонних справ. Варто також додати, що не дивлячись на відверто проросійські настрої нового уряду Греції вони також підтримали рішення про подовження санкцій. Окрім цього на засіданні міністри закордонних справ краї Європейського союзу засудили обстріл Маріуполя, а відповідальність поклали на Росію.

Мої відео