Кастро вимагає від США повернути Гуантанамо

211835 ПЕРЕГЛЯДІВ

Куба вимагає від США повернення військової бази Гуантанамо – за словами кубинської влади, це одна з умов для нормалізації відносин між двома країнами.

Куба вимагає від США повернення військової бази Гуантанамо – за словами кубинської влади, це одна з умов для нормалізації відносин між двома країнами.
Рауль Кастро, президент Куби, також закликав США до скасування торгового ембарго та виключення Куби зі списку країн, які спонсують тероризм.
Нагадаємо, що у грудні минулого року Куба та США заявили про поновлення дипломатичних зв’язків, які були зупинені 1961 року. Декілька днів тому, офіційна делегація із США прибула до столиці Куби, Гавани задля переговорів щодо відкриття посольств.
Тим часом кубинська державна газета опублікувала лист Фіделя Кастро, в якому, зокрема, говориться: «Ми будемо завжди підтримувати співпрацю і дружбу з усіма людьми на землі, навіть із нашими політичними суперниками». Цю фразу експерти розглядають як сигнал про схвалення нинішнього потепління відносин з США з боку лідера кубинської революції. За словами пана Фіделя, він «не довіряє політиці США», щоправда це не значить, що він заперечує «мирне вирішення конфлікту».
Брат Фіделя, Рауль, який став главою держави в 2008 році, озвучив свої вимоги до США в ході саміту Співтовариства латиноамериканських і карибських держав (СЕЛАК), який проходить в Коста-Риці.
«Відновлення дипломатичних відносин є початком процесу нормалізації двосторонніх зв’язків. Але даний процес нереальний, поки діє блокада, поки вони не віддадуть нам територію, яка незаконно зайнята військово-морською базою Гуантанамо», - заявив Рауль Кастро.
У 1903 році земля, на якій наразі знаходиться база Гуантанамо, була здана в довгострокову оренду тодішньою владою Куби уряду США. Офіційні особи США поки ніяким чином не відреагували на даний вислів пана Кастро.
Раніше американський президент пан Обама закликав конгрес до повного скасування торгового ембарго, введеного США щодо Куби в 1962 році.
У січні нинішнього року пан Обама у рамках своїх повноважень вирішив послабити дію заборони на торгівлю стосовно Куби та обмеження для громадян країни щодо поїздок до США.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео