Експерти вважають, що Греція підтримуватиме санкції щодо Росії

238291 ПЕРЕГЛЯДІВ

Греція у питаннях, пов’язаних із санкціями Євросоюзу проти Росії скоріше за все обере помірковану позицію і перешкоджатиме їм.

Греція у питаннях, пов’язаних із санкціями Євросоюзу проти Росії скоріше за все обере помірковану позицію і перешкоджатиме їм. Не дивлячись на заяви представників нового грецького уряду про блокування санкцій, подібний сценарій є малоймовірним.
Подібну думку виразили європейські експерти та дипломати, яких опитали журналісти французького агентства AFP перед засіданням Ради.
«Найбільш вірогідно, що нова влада Греції займатиме помірковану позицію щодо санкцій, але не буде перешкоджати їх введенню. Усі прагнуть зберегти нашу єдність», - повідомив європейський дипломат агентству. Згідно його слів, наразі інтереси Греції не включають у себе початок роботи відразу по декільком фронтам.
Не дивлячись на те, що Карл Більдт, екс-голова МЗС Швеції, повідомив через власний аккаунт у мережі Twitter, що йому здається, що новий грецький уряд Греції прагне мати дружні стосунки із Москвою, а не з Брюсселем, експерти наразі не бачать шляхів, за якими при нинішній ситуації Греція зможе одноосібно відстоювати інтереси Росії у боротьбі із іншими 27-ма країнами-членами Євросоюзу.
Раніше очільник грецької дипломатії пан Котзіас повідомив, що теоретично вони мають можливість блокувати прийняття нового пакету санкцій проти РФ. Його соратник Панайотіс Лафазаніс, який став міністром енергетики Греції, взагалі заявив, що його країна не погоджується із санкціями Євросоюзу відносно Росії.
Але директор брюссельського філіалу фонду Карнегі Ян Техау переконаний, що «грекам необхідно зберегти увесь власний політичний капітал аби мати можливість здобути покращені умови у різних економічних угодах, і тому навряд чи вони будуть витрачати свою небезмежну політичну вагу заради РФ».
Дипломатичні джерела французького агентства в Брюсселі дають прогноз, що, скоріше за все, у ЄС в четвер домовляться про збільшення кількості осіб, внесених до чорного списку, які мають відношення до ескалації збройного конфлікту на сході України, проте навряд чи прийме якісь економічні санкції проти Росії.
Зазначимо, що Рада ЄС по закордонним справам збирається у Брюсселі у четвер, 29 січня, на термінове засідання. Очільники МЗС країн-членів ЄС мають обговорити ситуацію в Україні та питання щодо потенційного розширення обмежувальних заходів проти Росії

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео