Новини України: Кучма заявив, що сепаратисти у Мінську погрожували повномасштабною війною

Новини України: Кучма заявив, що сепаратисти у Мінську погрожували повномасштабною війною
211910 ПЕРЕГЛЯДІВ

Офіційний представник України у тристоронній контактній групі, яка зустрічалась у Мінську для пошуку вирішення конфлікту на Донбасі, Леонід Кучма повідомив, що під час засідання групи, представники самопроголошених ЛНР і ДНР погрожували розпочати повномасштабні військові дії на Донбасі.

Офіційний представник України у тристоронній контактній групі, яка зустрічалась у Мінську для пошуку вирішення конфлікту на Донбасі, Леонід Кучма повідомив, що під час засідання групи, представники самопроголошених ЛНР і ДНР погрожували розпочати повномасштабні військові дії на Донбасі. Він повідомив, що для припинення вогню вони вимагають від українських військових одностороннього припинення вогню, яке буде зафіксоване у відповідному указі президента. «Вони поставили вимогу президенту України підписати указ про одностороннє припинення вогню інакше погрожують розпочати повномасштабні військові дії по всій лінії фронту.»,- повідомив Кучма.
Він також розповів, що сепаратисти наполягають на встановленні розмежувальної лінії, яка є лінією зіткнення станом на 31 січня, а не тієї, яка була оговорена і підписана у Мінську у вересні минулого року. При цьому він зазначив, що вони не надають жодних гарантій того, що у майбутньому не захочуть змінити цю лінію на інакшу. Крім цього представники самопроголошених ДНР і ЛНР не захотіли розглядати план щодо реалізації Мінської угоди. Він розповів, що зараз очікують на позицію Росії, оскільки вона також є підписантом Мінського договору, а президент Росії Володимир Путін не одноразову говорив про необхідність дотримуватись цього плану.

Мої відео