Обама: немає формули, за якою Росію чекає сприятливий результат

53052 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама повідомив телеканалу CNN, що зараз не бачить жодної можливості для Росії щоб сприятливо вирішити ситуацію у якій вона зараз опинилась.

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама повідомив телеканалу CNN, що зараз не бачить жодної можливості для Росії щоб сприятливо вирішити ситуацію у якій вона зараз опинилась. «Зараз не існує формули у якій для Росії все закінчиться добре»,- заявив він. За словами Обами він від початку президенства намагався налагодити відношення між Сполученими Штатами Америки і Російською Федерацію і спочатку співпраця двох країн була ефективною. На його думку анексія Криму і підтримання російською владою сепаратистів на Донбасі поклали кінець цим відношенням.
Обама вважає, що Росія порушує абсолютно всі міжнародні права і територіальну цілісність і непорушність кордонів України. Він вважає, що продовження таких дій може призвести до повної міжнародної ізоляції Росії від усіх цивілізованих країн і ще більшого послаблення російської економіки. «Зараз ми здійснюємо економічний і дипломатичний тиск на Росію задля настання миру на Донбасі і я сподіваюсь, що ми досягнемо своєї мети найближчим часом.»,- заявив Обама. Також він вважає, що пряме військове зіткнення між США і Росією зараз є неприпустимим і не можливим. При цьому він заявив, про готовність захищати військовим шляхом країн членів НАТО.

Мої відео