Могеріні закликає встановити трьох денне перемир’я в районі Дебальцева

Могеріні закликає встановити трьох денне перемир’я в районі Дебальцева
79589 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки - Федеріка Могеріні закликала усі сторони протистояння встановити трьох денне перемир’я в районі Дебальцева для того, щоб дати можливість мирним жителям безпечно покинути зону бойових дій, а також щоб вивести поранених. 

Представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки - Федеріка Могеріні закликала усі сторони протистояння встановити трьох денне перемир’я в районі Дебальцева для того, щоб дати можливість мирним жителям безпечно покинути зону бойових дій, а також щоб вивести поранених. За її словами чимало жителів Дебальцева прагнуть покинути місто, але не можуть цього зробити через постійні обстріли і страх. Також вона повідомила, що ситуація у місті зараз є на межі гуманітарної катастрофи. «Мирні жителі повинні мати можливість безпечно покинути місто. А для цього необхідно встановити тимчасове перемир’я, атому я закликаю усі сторони припинити обстріли і встановити трьох денне перемир’я, яке дозволить людям виїхати в більш безпечні населені пункти.», - заявила Могеріні. Також вона вкотре закликала конфліктуючі сторони сісти за стіл переговорів і знайти компроміс для мирного вирішення конфлікту, що дасть можливість припинити смерті. Крім цього вона засудила обстріли сепаратистами населених пунктів, а також розташування артилерійського озброєння у житлових кварталах.
Підтримав Могеріні і міністр закордонних справ Сербії, яка нині є головуючою у ОБСЄ. За його словами зараз необхідно ввести перемир’я навколо Дебальцева, а також допустити у місто міжнародних спостерігачі, які б слідкували за дотриманням перемир’я з обох сторін. Він також заявив, що оголошення даного перемир’я може розпочати процес мирного діалогу між сторонами конфлікту, а також закликав почати виконувати умов Мінського договору, який, на його думку, є основним для встановлення постійного миру на Донбасі. Окрім цього він закликав продовжити переговори щодо врегулювання ситуації. Варто також повідомити, що за словами Amnesty International по Джоан Марінер, яка не що давно повернулась із міста, ситуація в Дебальцеві зараз є на грані катастрофи. За її словами тисячі жителів міста зараз знаходяться на грані виживання, в місті не вистачає питної води, їжі і медикаментів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео