Бальцерович:Україна – перша лінія оборони для Заходу

Бальцерович:Україна – перша лінія оборони для Заходу
79610 ПЕРЕГЛЯДІВ

Польський економіст і автор польського «економічного дива», Лешик Бальцерович заявив, що, на його переконання, Україна зараз є першою лінією оборони для Заходу, а тому країни Європейського союзу повинні представити українській владі більш серйозну допомогу.

Польський економіст і автор польського «економічного дива», Лешик Бальцерович заявив, що, на його переконання, Україна зараз є першою лінією оборони для Заходу, а тому країни Європейського союзу повинні представити українській владі більш серйозну допомогу. При цьому він уточнив, що зараз для України є вкрай важливо провести реформи, зокрема економічну реформу і побороти корупцію в іншому випадку жодна фінансова допомога не врятує Україну від дефолту. «Українська влада повинна проводити необхідні і важливі реформи, а також ефективно боротись із корупцією в іншому випадку на країну чекає дефолт. Потрібно зрозуміти, що надання фінансової допомоги і кредитів не вирішує економічних проблем України, а лише від терміновує їх.», - заявив він.
За його словами для української влади зараз необхідно зменшити витрати із державного бюджету. Він також повідомив, що абсолютна більшість поляків підтримує український народ в боротьбі проти агресора і сподівається на перемогу українців над агресором. Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко пропонував Бальцеровичу працювати в українському уряді, але він відмовився заявивши, що готовий передавати свій досвіт українцям.

Мої відео