11 лютого глави «нормандської четвірки» спробують домовитись про мир на Донбасі

11 лютого глави «нормандської четвірки» спробують домовитись про мир на Донбасі
185458 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 лютого 2015 року лідери України, Франції, Німеччини та Росії домовились телефоном про спільну зустріч. 

8 лютого 2015 року лідери України, Франції, Німеччини та Росії домовились телефоном про спільну зустріч. Однак у ній братимуть участь не керівники країн, а міністри закордонних справ кожної з держав. Зустріч пройде 9 лютого у Берліні, інформує прес-служба Президента України Петра Порошенка.
Про що іще говорили Порошенко, Олланд, Меркель і Путін — таємниця. Відомо лише: у понеділок, 9 лютого, глави МЗС повинні провести консультації з приводу реалізації Мінських угод. Наступного дня, 10 лютого, у столиці Білорусі, Мінську, відбудеться нарада у складі тристоронньої контактної групи. Окрім представників України, Росії та ОБСЄ, до Мінська прийдуть делегати від ДНР та ЛНР. Але всі крапки над «і» має розставити зустріч у Мінську, котра запланована на 11 лютого. Її учасники — це голови «нормандської четвірки», тобто президенти Порошенко, Олланд, Путін і канцлер Меркель.
Раніше повідомлялось, що Олланд та Меркель вже підготували і занотували план врегулювання конфлікту на Донбасі. Президент Франції Француа Олланд уточнив: цей документ, зокрема, має на меті створення демілітаризованої зони на Сході України.
У Президента Росії своє бачення цього плану. Серед вимог: автономія для Луганщини та Донеччини, недоторканість керівних структур ДНР та ЛНР, а також конституційна реформа з метою децентралізації влади та федералізації України.

Мої відео