Штайнмаєр: Доля мирного плану щодо України вирішиться через 2-3 дні

211916 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр закордонних справ  Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр  висловив припущення, що доля мирного плану вирішиться в найближчі  дні.

Міністр закордонних справ  Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр  висловив припущення, що доля мирного плану вирішиться в найближчі  дні. На його думку ситуація на Донбасі зараз  знаходиться на роздоріжжі і один шлях це шлях миру, а другий – ескалація конфлікту і продовження збройного конфлікту. Він також вважає, що від конфліктуючих сторін зараз залежить шлях, яким піде ситуація на Донбас. « Ситуація на Донбасі має два шляхи вирішення. Один з них це мир, а інший продовження протистояння і лише від обох сторін, які залучені у конфлікт залежить подальший розвиток подій.»,- заявив керівник МЗС. Він також повідомив, що ситуація із реалізацією мирного шляху буде вирішена в найближчі декілька днів. 
      Також Франк-Вальтер Штанмаєр вважає, що теперішня ситуація в Україні загрожує розділенням Європи на два табори, які були під час «холодної війни» і закликав політиків  не приймати поспішних і неправильних рішень, які можуть мати непоправні напрямки на десятиліття. Окрім цього він закликав усі сторони дотримуватись виконання Мінських домовленостей і припинити кровопролиття  на  Донбасі. При цьому він заявив, що для вирішення конфлікту відповідні рішення мають бути прийняти в Києві і Москві.  Він також висловив надію, що заплановані переговори у «нормандському форматі» будуть успішними і принесуть мир і спокій на Донбас.

Мої відео